תכנון מלונות בנווה צדק – מה שחשוב לדעת

לרשימת הפרויקטים המסחרים לחץ כאן >>

אם אתם שוקלים להקים מלון בנווה צדק אתם צריכים תכנון מוקפד ועיצוב מושלם. אתם צריכים איש מקצוע מומחה בתחום ופה בישראל זה לא תחום נפוץ אלא נישה ספציפית מאוד שרק בודדים יכולים לעסוק בה. תכנון מלונות בנווה צדק דורש הכרה של חוקי הבנייה המקומיים ודורש יצירתיות וראייה אחרת. חשוב לפנות אל איש מקצוע עם כמה שיותר ניסיון בתחום, איש מקצוע שיובל את החלום שלכם אל עבר המציאות. עיצוב מלון שונה מכל מבנה אחר ויש פרמטרים ספציפיים אותם צריך לקחת בחשבון, ומדובר על תהליך סדור אותו צריך לעשות צעד אחר צעד כדי שהוא יצליח.

תכנון מלונות בנווה צדק – התהליך

תהליך תכנון מלונות בנווה צדק דומה לתהליך תכנון של מלונות בכל מקום אחר אך חובה כמובן להביא את האופי של האזור אל תוך המלון. צריך קודם כל לתכנן את היסודות של המלון, את התשתית שלו ומה יהיו החומרים מהם הוא ייבנה וכמובן, איך הוא ייראה ואיך הוא יהיה מעוצב. על כל העבודה צריך לפקח אדריכל מיומן אשר יכול לראות בדמיונו את התוצאה הסופית ולהנחות את העובדים במהלך הדרך בכדי שהם לא יעשו טעויות ובכדי שהתוצאה תהיה אכן לא פחות ממשביעת רצון. בשביל שזה יקרה, צריך אדריכל ומעצב פנים ברמה גבוהה מאוד.

בחירת האדריכל מעצב

תכנון מלונות בנווה צדק כמו גם בכל מקום אחר מתחיל מבחירת האדריכל והמעצב שהם אלו שבסופו של דבר יתנו את הטון בכל מה שנוגע למראה. אם אתם מחפשים אדריכל ומעצב כזה, יש כמה דברים שאתם צריכים לוודא מראש. הראשון הוא שיש לו ניסיון בבניית מבני ציבור כמו גם מבני נופש. בנוסף, חשוב שיהיה לו ניסיון בתכנון מבנים שדומים למלונות ועדיף בתכנון ממשי של מלונות, כדאי לעיין בתיק העבודות שלו כדי להתרשם. אם אתם מחפשים אדריכל ומעצב כזה, אסף סלומון הוא האדם אותו אתם מחפשים, עם כל הניסיון הדרוש ועם הפידבקים החיוביים הרבים כמו גם ההמלצות הרבות שהוא צבר במהלך השנים בהן הוא בתחום.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí