עיצוב פנים דירות יוקרה

סטנדרט בניה גבוה כבר איננו מספיק לאנשים שרוצים להגיע לחוויית מגורים מקסימלית, ללא פשרות. עיצוב ואדריכלות מכילים מימד יצירתי ראוי לציון. השאלה הנשאלת היא עד כמה באמת אפשר להיות יצירתיים במהלך עיצוב פנים דירות יוקרה. נסקור את הצדדים השונים של עניין אסתטי מכרזי זה. 

תחום עיצוב פנים דירות יוקרה הוא תחום מרתק ומיוחד מאוד, הוא הפך לשיחת היום, לא רק בקרב כל ה"מי ומי". מדברים על כך בשיחות סלון ובערבי שישי. מדברים על כך בכתבות צבע בתקשורת הממוסדת וגם המקוונת מפני שהוא מביא את התנופה היצירתית לשיאה, תוך שילוב אלמנטים יוקרתיים ויוצאי דופן היוצרים שלם אחד הרמוני ומרשים. אם אתם עומדים בפני פרויקט של עיצוב דירת יוקרה, מומלץ להשקיע בשלב הראשוני של בחירת המעצב על מנת להגיע לבחירה הנכונה. משרדו של אסף סלומון המתמחה בעיצוב יוקרתי מתוך אהבה לעשייה ולמקצוע ועמידה בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ילווה אתכם בתהליך החל משלב החלום ועד לרגע הפיכתו למציאות.

עיצוב פנים דירות יוקרה בהתאמה אישית

מגדלי הפאר צצים כפטריות אחרי הגשם, בארצנו. ולא רק ב"מדינת תל אביב" זה קיים, למרות שזה המקום שלשם ממהרים לשאת עיניים. אך מתברר שגם דירות היוקרה לא תמיד עונות על הצרכים, והדברים למעשה אמורים גם לאור המודעות הגוברת להבדלי גישה וטעם שבין דיירים שונים ומשפחות שונות. על כן, עיצוב פנים דירות יוקרה מתאים מאוד לרוכשי דירות נחשבות וחדשות, אשר עוד לפני קבלת המפתח רוצים יותר. דירה שמעוצבת בדיוק לפי הצרכים והרצונות, לפי התוכניות לעתיד ולא בהתאם לשבלונה קבלנית, טובה ככל שתהייה.   

עיצוב פנים דירות יוקרה: מאפיינים

דירות יוקרה מתאפיינות בשימוש באלמנטים, בפריטים ובחומרי גלם יוקרתיים ומיוחדים, ובאופן טבעי גם יקרים. עץ, שיש וחומרים נוספים שנוכחותם מיוחדת. רהיטים מעוצבים, טקסטיל איכותי, פריטי אמנות נדירים, תכנון נכון ומושכל של זרימת האוויר והאור הטבעי בבית בשעות היום, ושל תאורה חמה, יוקרתית ובעוצמה מדויקת בשעות הערב, כל אלו חוברים יחד ליצירת אמנות אחת שלמה.

יחד עם זאת חשוב להבין שבכל פרויקט, גם אם תקציבו גבוה מן הרגיל, ישנה חשיבות גבוהה לניהול נכון. יש לקבוע מראש את התכנית התקציבית המדויקת, ולעמוד בכל פרט שלה מבלי לנדוד ולהיסחף למחוזות בלתי מתוכננים. האדריכל המעצב אחראי על קשר רציף ושוטף עם בעלי המקצוע השונים, ועל ניהול נכון שיביא כל אחד מהם לעמידה בזמנים ולעבודה איכותית וללא רבב. חלוקת תקציב נכונה שתדע כיצד לחלק את המשאבים בצורה החכמה ביותר, תביא למקסום התקציב בשירות עיצוב הבית בצורה הטובה ביותר.

בחירת האדריכל

פרויקט בעל חשיבות כה גבוהה כעיצוב בית, שהרבה פעמים זוכים לעשות אותו רק פעם בחיים, מצריך עבודה מאוד הדוקה, אינטנסיבית ומתמשכת מרגע ההתחלה ועד לסיום. לכן חשוב מאוד לצאת לדרך ולעבוד עם אדם שטוב ונעים לכם לעבוד אתו, שאתם מבינים זה את זה בקלות ובצורה טבעית.

כך הכול קורה בצורה יותר קלה, זורמת וטובה, וכל הכוחות מושקעים בצד המקצועי במטרה להביא את הנכס לצורתו העתידית המושלמת. צורה זו מתבטאת הן מבחינה תכנונית פונקציונאלית הממקסמת את החלל באופן מדויק לצרכים שלכם, והן מבחינה אסתטית היוצרת עיצוב פנים דירות יוקרה ברמה הגבוהה ביותר שתשרת אתכם בהצלחה לאורך שנים רבות.

טרנד מפתיע, עוזבים צמוד קרקע, עוברים לדירות מעוצבות 

במידה מסוימת, קיימת תופעה של עיצוב דירות יוקרה, לצורך השכרה לבני חוג הסילון, העשירון העליון שסובב בעולם ולא רוצה לרכוש דירה בבעלות עצמית. אבל הטרנד המפתיע יותר הינו ההחלטה של רבים לעזור צמודי קרקע ולחפש דירות מעוצבות. אותו מעבר לשכונות הנחשבות, למגדלים רבי קומות או לעיתים לבנייני בוטיק נמוכים, לא מלווה בירידה בסטנדרט. לאחר ביצוע עיצוב פנים דירות יוקרה מקבלים את האיכות הרצויה ותחושת הרווחה, גבוה מעל כולם. למחפשים עיצוב פנים ברמה אחרת, אסף סולומן – להגשים חלומות.   

עיצוב פנים דירות יוקרה נשען על שתי רגליים 

עוד לפני שמתחילים בתהליך היצירתי של העיצוב, ראוי לבסס את שתי הרגליים המרכזיות בכל עיצוב ראוי ובכללו עיצוב פנים דירות יוקרה. הרגל הראשונה הינה תכלית, פרקטיות. דירה שתעוצב באופן לא פרקטי תיראה כ"דירת קטלוגים" שאיננה באמת ראויה למגורים. כלומר כל עיצוב חייב להיות תכליתי באופן המותאם לצרכיהם של בעלי הבית. הרגל השנייה בעיצוב של דירת יוקרה הינה החזון. כאן, יש ליצירתיות ולדמיון מרכיב חשוב ועל זה נרחיב את הדיבור. 

יצירתיות – כן, במידה הנכונה

בתהליך המתמשך והמרגש של עיצוב פנים דירות יוקרה כדאי לשאוב השראה מכל מיני תהליכי עיצוב בעולם. אפשר להקשיב לאדריכל, להתרשם מעיצובים קודמים, להשוות בין שרטוטים. במידה מסוימת, ניתן לתת חופש יצירתי כל עוד הדברים יושבים על שולחן השרטוטים. אך על האדריכל להישמר מפני השתלטות יתר. לעיצוב דירת היוקרה שלכם, בהתאמה לחלום ולמשפחה שלכם – אסף סולומן, אדריכלות ועיצוב. 

הכול על עיצוב פנים דירות יוקרה

בשביל לדעת יותר על עיצוב פנים דירות יוקרה צריך קודם כל להבין מהי בכלל דירת יוקרה ומה הפרמטרים שקובעים שהיא כזו. האמת היא שמדובר על מושג קצת חמקמק, שלא תמיד מתפרש אותו הדבר אצל כל אחד. זה אומר שגם דירה שאינה מעוצבת בכלל אבל המיקום שלה או הגודל שלה עונים על מה שאנשים מחשיבים כדירת יוקרה, תהיה כזו. בגדול, דירות יוקרה נמדדות ונחשבות ככאלו על פי המידות, הנוחות, המיקום, האסתטיקה, העיצוב, החוויה ופרמטרים אחרים. אז איך מעצבים בכל זאת דירת יוקרה? הנה כמה טיפים שיכולים לסייע.

עיצוב פנים דירות יוקרה – טיפים חשובים

הנה כמה טיפים על עיצוב פנים דירות יוקרה. הראשון הוא תקציב – תגדירו אותו לפני שתתחילו את הפרויקט כי אתם יכולים להיסחף בקלות. בנוסף, אם יש לכם רהיטים קיימים אל תמהרו לזרוק אותם. חלק גדול מהם אפשר לחדש ולשדרג ולהפוך אותם לרהיטים שמתאימים גם לדירות יוקרה. בבואכם לתכנן את העיצוב בכל מה שנוגע למטבח, כדאי שתתכננו נכון את משטחי העבודה. ההמלצה היא על בחירה בצבעים בהירים וכדאי שהם יהיו כמה שיותר גדולים. בדירות יוקרה ובעיצוב שלהם, מרכיב החומרים הוא מרכיב משמעותי. מדובר על חומרים איכותיים שמחזיקים מעמד שנים ארוכות, וזה מה שאתם צריכים לבחור בבואכם לעצב את הדירה שלכם. אבל הטיפ החשוב ביותר לעיצוב דירות יוקרה הוא פשוט… לקחת מעצב!

לקחת את המעצב הנכון

עיצוב פנים דירות יוקרה יכול להתבצע לבד ויכול להתבצע בסיוע של מעצב מקצועי, מעצב כמו אסף סולומון שיש לו ניסיון רב שנים. בבחירת המעצב לדירת היוקרה שלכם אתם צריכים לבחור את מי שכבר התנסה עם פרויקטים מעין אלו, מישהו שיכול להראות לכם "קבלות" על העבודות שלו או במילים אחרות, יכול להציג לכם עבודות קודמות אותם הוא ביצע. מעצב עם יידע וניסיון יחסוך לכם גם לא מעט כסף ברכישת הריהוט המתאים כמו גם שאר האלמנטים, כי הוא יקבל אותם מן הסתם במחירים מיוחדים אותם לא תצליחו להשיג לבד. אין ספק שזה הדבר הטוב ביותר בשבילכם.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí