עיצוב פנים דירות יוקרה ברמה אחרת

חלפו עברו הימים שבהם, יוקרה הלכה בהכרח ביחד עם בית צמוד קרקע. זה עדיין קיים אך לא מתאים לכולם. עיצוב פנים דירות יוקרה זה הדבר הנכון במקום הנכון. כן, הטרנד הכי לוהט כיום, בקרב כל המי ומי, זה להעדיף דירות מתוקתקות. אבל לא סתם דירות גדולות אלא למעשה, דירות יוקרה. ומה שהופך את הדירה לכזאת איננו רק השטח במטרים או הנוף שנשקף מהמרפסת. מה שהופך דירה טובה ומוצלחת ליוקרתית באמת זהו העיצוב. 

עיצוב פנים דירות יוקרה, הרבה יותר מ"בסדר"

יש הבדל מאוד משמעותי בין דירה רגילה לבין דירת יוקרה. דירה נחמדה, אך סטנדרטית, תפנה בדרך כלל למכנה המשותף שמתאים לחלק גדול בציבור. דירה פרקטית, נאה, מוארת, אך לא באמת כזאת שהולכת עד הסוף. דירה כזאת אפשר "לשתול" בחיפה, בירושלים, בחדרה או בראשון לציון והיא תיראה "בסדר" בכל מקום. כאשר מדובר בעיצוב הפנים של דירות יוקרה, הכל צריך להיות הרבה יותר מ"בסדר". העיצוב צריך לגרום לתחושה מרוממת. אווירה ביתית מצד אחד אבל גם מושלמת מצד שני.

עיצוב של דירות יוקרה, פנים רבות לו

שלא כמו דירות סטנדרט מקבלן, שנראות כמעט כאילו יצקו אותן מתבנית אחת, עיצוב פנים דירות יוקרה זה כבר אופרה אחרת. כדי להצליח במשימה שכזאת, צריך בראש ובראשונה לבנות קונספט. אפילו מעצב פנים או אדריכל מצוין לא יכול להיכנס לחלל והחליט לבדו מה יהיה הקונספט, איזו תצורה תקבל דירות היוקרה. צריך לשבת עם הלקוחות, להבין מה הערכים שלהם, מה הציפיות שלהם. האם מתאים להם עיצוב אורבני או שהם מתחברים לעיצוב כפרי. האם הם אוהבים לארח, מה התוכניות לעתיד. עיצוב דירת יוקרה למשפחה צעירה יהיה מאוד שונה לעומת עיצוב דירת יוקרה לזוג בגיל העמידה או עבור יזם ואיש עסקים רווק. 

קניתם דירה ואתם רוצים להקנות לה מראה יוקרתי של ממש? רוצים להפוך את הדירה הנוכחית שלכם, למשהו אחר, יותר יוקרתי, יותר נכון, יותר עדכני? אסף סולומן, עיצוב פנים דירות יוקרה מביא עימו לדירה שלכם, ניסיון רב משנות פעילותו המקצועית בניו יורק וממשרדו בארץ. 

מה חשוב בהליך של עיצוב פנים דירות יוקרה? 

עיצוב פנים דירות יוקרה, דורש תכנון יסודי וקפדני, תוך לקיחה בחשבון גם של הפרטים, אשר אולי נראים תחילה כקטנים ביותר. הציפיות של בעלי דירות יוקרה, תהיינה כמובן גבוהות (והם גם יהיו מוכנים להשקיע סכומים לא קטנים של כסף, בכדי ליהנות ממענה על אותה המטרה), והציפיה תהיה ליהנות בסופו של תהליך, מדירה אשר תספק להם איכות חיים גבוהה. 
כך יוצא, שהפרמטר הראשון עליו חשוב לשים דגש בתהליך, הוא בחירת מעצב פנים ויש לוודא שמדובר במעצב פנים המתמחה באופן פרטני בתחום של דירות יוקרה. 

דגשים חשובים בעיצוב דירות יוקרה

יש מספר פרמטרים אשר דגש עליהם, ישפיע במידה רבה על הליך עיצוב פנים דירות יוקרה:

  • סגנון עיצובי מועדף – רוב בעלי הדירות יבחרו בשיתוף עם מעצב הפנים, קונספט עיצובי המועדף עליהם ויאפיין את החדרים והחללים השונים בדירה לדוגמא: עיצוב מודרני, עיצוב בסגנון וינטג' וכיוצא בזה..
  • גודל הדירה – גודל הדירה וגודל החללים והחדרים אשר מהווים חלק ממנה, יהוו גם הם פרמטרים חשובים אשר ישפיעו על עיצוב הפנים. כך לדוגמא, אם מדובר בדירה שחלק מהחללים שבה הינם קטנים יחסית, ניתן לעשות שימוש בפתרונות חכמים ומולטי פונקציונאליים.
  • תקציב – גם כאשר מדובר בדירות יוקרה, גובה התקציב אשר יוקצה לטובת העיצוב, ישתנה מאחד לשני וגם לו תהיה חשיבות והשפעה על התוצאה הסופית, כמו גם על כל תהליכי העבודה.
  • העדפות אישיות – כאשר זה נוגע לעיצוב דירת יוקרה, גם להעדפות אישיות תהיה השפעה, לדוגמא, יש כאלו אשר יבקשו אלמנטים חדשניים ומתוחכמים ואחרים יעדיפו אלמנטים מיושנים יותר (פרטי אספנות, רהיטי יד שניה וכיוצא בזה.

חשוב לציין, כי הליך עיצוב דירות יוקרה נפתח בשיחת ייעוץ ראשונית עם מעצב הפנים, תשפיע במידה רבה על התהליך, כאשר המעצב יקשיב לכל הדרישות והצרכים של הלקוחות וידאג ליישם את הדרישות בפועל וכמובן, גם לשתף את הלקוח בכל תהליכי העבודה. 

מחפשים מעצב פנים לדירות יוקרה?

אם גם אתם נמצאים בתהליכים של עיצוב פנים דירות יוקרה, מוזמנים ליצור קשר עם אסף סולומון – אדריכלות ועיצוב ולעשות צעד ראשון בדרך לדירה מעוצבת ומרשימה, העומדת בסטנדרטים שלכם ואף מפתיעה לטובה.. 

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí