עיצוב מלונות במדבר

הנופים הקסומים של המדבר מעוררים השראה ומשרים רגיעה ושלווה עמוקות. עיצוב מלונות במדבר מהווה נישה ייחודית ואיכותית של מלונות בסגנון המותאם לחופשה יוקרתית ורגועה הרחק מההמולה העירונית. המדבר הינו אזור המושך אליו מטיילים ונופשים רבים ומספק חוויה רומנטית, אתגרית או מקום למנוחה ושלווה. 

חיבור בין אדם וטבע – נווה מדבר הרחק מההמולה האורבנית

עיצוב מלונות במדבר משלב אלמנטים טבעיים עם נוחות, יוקרה ופינוק מודרניים. אזור מדברי אהוב ומפורסם בעל העולם הינו ים המלח, אולם אזורים נוספים במדבר מספקים חוויה שונה ומיוחדת לחופשה קסומה. עיצוב מלון במדבר כמוהו כנווה מדבר של ממש הוא כולל נוף פתוח ושומר על מהנה נמוך המשתלב באופן טבעי בסביבה ואינו פוגע בה. עיצוב מלונות במדבר הוא שפה של ממש הכוללת משחק בין הטבע, האדם והמודרניזציה. הקו והסגנון העיצובי מתאפיין במינימליזם וקווים ישרים ליצירה של מראה אלגנטי בצבעים בהירים, תוך שימוש בחומרים טבעיים. לצד המראה והתחושה הטבעיים, העיצוב משלב חדשנות ושלל פינוקים.

שילוב של אלמנטים ואור טבעיים

השימוש באור טבעי הינו אחד המאפיינים הבולטים בעיצוב מלונות במדבר, לא עוד אורות ניאון, אלא שילוב של הנוף תוך שמירה על פרטיות. התנאים הייחודיים של המדבר מתבטאים בחום גבוה במהלך היום ובטמפרטורות נמוכות בלילה. עיצוב המלון מתייחס לתנאים הייחודיים של המדבר ומספק להם מענה קריר ומוצל ביום, לצד אפשרות לפינוק מול קמין חמים בשעות הלילה.

אהבה לעשייה היא המתכון ליצירה פורייה

משרד אדריכליות ועיצוב פנים אסף סלומון שואף למצוינות ומציב סטנדרטים גבוהים בכל פרויקט. אנו מתמחים בתכנון ועיצוב מלונות ובנוסף אנו מבצעים מגוון פרויקטים בסדרי גודל שונים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי וזאת תוך הקשבה לצרכי הלקוח וליווי מקצועי צמוד לאורך כל שלבי התהליך. המשרד מקפיד להקדיש תשומת לב מרבית לכל פרט, תוך חיפוש ומציאת פתרונות יצירתיים ומקוריים. הקו העיצובי שלנו מתאפיין במינימליזם, פרופורציות מאוזנות וקווים נקיים בשילוב של אור טבעי ואלמנטים טבעיים וירוקים. הבסיס להצלחת כל פרויקט טמון באהבה לעשייה שהיא במתכון ליצירה איכותית ופורייה. לכל שאלה, בקשה ופנייה, אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולשתף פעולה.

צרו איתנו קשר כעת

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí