עיצוב מלונות במדבר – איך עושים את זה נכון?

יש מספר סיבות עיקריות בגינן אנשים יבקשו לעצמם חופשה במלון: הרצון להירגע וליהנות משקט משלווה. חופשה אשר משלבת בתוכה ביקור באטרקציות ויציאה לטיולים. הרצון לבלות זמן איכות רומנטי עם בן או בת הזוג. במטרה לבלות חופשה מגבשת עם המשפחה או עם החברים.

לא משנה מהי הסיבה בגינה אותם אנשים יבקשו לצאת לחופשה, מלון הממוקם במדבר, יכול להוות ללא כל ספק כלוקיישן המושלם למטרה.

הסביבה המדברית מספקת מחד הרבה שקט רוגע ושלווה ומאידך, יש גם לא מעט אטרקציות מדבריות ומסלולי טיולים, אשר יכולים לעניין חלק גדול מהנופשים.

כמובן, שאחד מהפרמטרים אשר יגרמו לנופשים לבחור במלון מסוים ינגע בנושא של עיצוב מלונות במדבר, כאשר רוב הנופשים יחפשו מלון מפנק ונעים במיוחד. 

עיצוב מלונות במדבר – דגשים חשובים

ישנם לא מעט פרמטרים אשר שימת דגש עליהם, תאפשר להשיג את התוצאה האופטימאלית של עיצוב מלונות במדבר.

הצעד הראשון, יהיה כמובן להבין את מלוא הדרישות והצרכים של בעלי המלון, תוך מתן מענה על התקציב אותו הם מיועדים להשקיע במטרה, גודל המלון, כמות החדרים, גודלם ועוד מגוון פרמטרים נוספים. הצעד הבא יהיה לתכנן מלון אשר מחד, יענה על כל הדרישות הפונקציונליות ויעמוד בתקנים ומאידך יתאפיין בנראות מרשימה ומפנקת. בעיצוב מלונות במדבר ובכלל יש מקום לדמיון וליצירתיות, כאשר בחירת קונספט ייעודי יכולה במקרים רבות להיות בעלת ערך רב בהליך העיצוב – הקונספט יכול להיות ברוח המדבר או בכל נושא אחר.

כמובן, שבחירת מעצב מקצועי ומנוסה תהווה שלב חשוב ובעל השפעה רבה על התוצאה הסופית, כאשר כדאי לבחור במעצב בעל ניסיון פרטני בתחום של עיצוב בתי מלון בקונספט הדומה לזה המבוקש על ידכם. 

בחירת המעצב המתאים למטרה

עיצוב מלונות במדבר מהווה פרויקט אשר דורש ניסיון רב, כישרון והיכרות פרטנית עם התחום הרחב של עיצוב בתי מלון. אסף סלומון הוא מעצב ואדריכל בעל ניסיון מעשי בתחום של עיצוב מלונות במדבר, מהסיבה הזאת, כל מי שמעוניין להוציא אל הפועל פרויקט כזה או פרויקט דומה, ימצא באסף ככתובת הנכונה למשימה. 

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí