עיצוב וילות

הוילה, בית רחב ידיים הניצב על פני שטח פרטי גדול, מאפשרת לבעליה טווח פעולה רחב ליצירת פאר ייחודית. עיצוב וילות מתבטא ביכולתלעצב בית הממקסם את זרימת האוויר, האור ונתוני השטח האחרים. גן מושקע צבעוני וקסום שבליבו מים זורמים ואולי גם בריכה,וכניסת התכלת והצבעוניות הזו פנימה בעזרת חלונות גדולים בזוויות הנכונות. מטבח גדול ומאובזר, סלון מרווח ופינת אוכל המאפשרים אירוח רב משתתפים לאירועים בלתי נשכחים. כל אלו מחוברים יחד ומובילים פנימה אל פרטיות הבית בה מפלסי חדרים מושקעים.

עיצוב וילה – הפרטים הקטנים והגדולים

תהליך העיצוב מתחיל תמיד בבירור הצרכים, הרצונות והשאיפות של האנשים שיגורו בבית. אמנם באופן טבעי התקציב בעיצוב וילה יהיה גבוה משמעותית מתקציב המיועד לעיצוב דרת מגורים רגילה, אך חשוב לזכור שמדובר כאן בבית,ובסופו של דבר הכי חשוב שהמשפחה שתגור בו תרגיש נוח, טוב, נעים, תרגיש בבית. כלומר לא מדובר על איזושהי יצירת פאר מנותקת מהחיים אלא בראש ובראשונה במקום שצריך לשרת כבית חם את כל דייריו ולכן לשלב ההיכרות הראשונית עם המעצב ישנה חשיבות גבוהה מאוד.

לאחר תכנון החללים הגדולים והזרימה הכללית ביניהם, יורדים לפרטים ומשקיעים מחשבה בכל פרט ופריט. אריחי הפנים והחוץ, החומרים שיבחרו לכל החיפויים בין אם מדובר על שיש, נגיעות של עץ יוקרתי או כל חומר אחר והשתלבותם מבחינת טקסטורות וגוונים. עיצוב מטבח הפאר, פינת האוכל והסלון שלרוב ממוקמים בחלל גדול אחד המורכב ממספר חללי משנה, וכמובן עיצוב מדויק ופרטני לחדרי שינה ולחדרי אמבטיה מפנקים ויוקרתיים המתאימים לאופיים של מי שיגורו בהם.

עיצוב וילות על ידי מעצב מוביל

המלאכה המאתגרת ומאוד לא פשוטה הזו אשר מצריכה מעוף, יצירתיות רבה וכמובן גם ידע וניסיון עצומים, נשארת בידיהם של מעצבים מובילים. מעצבים אלו כמו אסף סלומון, רכשו השכלה במוסדות אקדמיים נחשבים ולאחר מכן צברו ניסיון רב שנים בשטח. לכן במיוחד כאשר מדובר על עיצוב וילות חשוב מאוד לאתר אדריכל ומעצב פנים שבנוסף לסגנון העיצובי המיוחד שלו שמדבר אל ליבכם, וכן לכימיה האישית הטובה הקיימת ביניכם, הוא יהיה אדם בעל ניסיון רב ספציפית בתחום זה של עיצוב ותכנון וילות יוקרתיות.

עיצוב וילות יוקרתיות

עיצוב וילות קטנות

עיצוב וילות נחשב למאתגר מאוד מסיבות רבות. יש צורך לתכנן בית נוח ופרקטי ובעל מראה נאה. שני האלמנטים הללו הינם, לעיתים, מנוגדים אבל ניתן לגשר עליהם עם ידע רב ניסיון עשיר ויצירתיות. תהליך התכנון והקמת המבנה  מורכב וכולל שלבים רבים. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה העסוק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

עיצוב וילות – באזורים שונים

עיצוב וילות נעשה על סמך נתונים ואלמנטים שונים. המעצב חייב להתחשב במיקום השטח, בנוף הנשקף ממנו, בשיפוע הקיים, בכיווני השמש ורוחות השמים ועוד. מעבר לכך הוא לוקח בחשבון את צרכי הבעלים, בקשותיהם, ובין היתר: גודל הבית הנדרש, מספר הנפשות, המתקנים בתוכו ובחצר, הגינה, קו העיצוב המבוקש ונתונים אחרים. את כל אלו הוא משקלל לתוך התוכנית שהוא מכין. הוא ישתמש בחומרים שונים היכולים להשתלב ביניהם. כך: אבן, עץ, מתכת, זכוכית, בד, קש, חרס ועוד. הוא יבחר את הצבעים המתאימים, ויתכנן היטב את הסלון, המטבח ויתר החדרים הקיימים. הוא יבחר אם להקים נישות, הנמכות תקרה, פינות נחמדות לישיבה ועוד. קו העיצוב יוביל לאורך כל הבית עם שינויים והתאמות. כל זאת כדי לייצור הרמוניה נכונה עם אווירה מיוחדת.

תהליך מסודר

תהליך התכנון מתחיל כאשר בעלי הבית נפגשים ומשוחחים עם האדריכל הנבחר. הם מוסרים לו את תוכניות השטח ומספרים לו על רצונותיהם, צרכיהם, טעמם האישי ועוד. הוא מכין תכנית ראשונית אשר תעבור שינויים והתאמות. התוכנית הסופית תוגש לאישור בוועדה המקומית לתכנון ובניה ולאחר קבלת האישור יתחיל הפרויקט. האדריכל מלווה אותו ומפקח על התנהלות העניינים עד לקבל המפתח. הוא אף מסייע בבחירת אריחים, דלתות, חלונות, כלים סניטריים ועוד.  

ייעוץ ותכנון וילות יוקרה

אם גם אתם זקוקים לשירותי אדריכל מורשה ומעצב פנים מוסמך, אסף סולומון הוא ללא ספק הבחירה הנכונה בעבורכם. אסף, אשר פועל בתחום מזה שנים רבות ותכנן אין ספור פרויקטים מרהיבים בעבור לקוחותיו ישמח להעניק גם לכם משירותיו ולשבת לפגישת ייעוץ ראשונית על מנת לאפיין את צרכיכם ולהתחיל את ההליך. מעוניינים בפרטים נוספים? צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

עיצוב וילות קטנות

עיצוב וילות יוקרתיות

עיצוב וילות יוקרתיות נחשב למשימה מאתגרת מאוד. יש לכך סיבות רבות ומגוונות, ובעיקר, הצורך להתחשב באלמנטים שונים. הרצון והצורך הם, בסופו של דבר, לייצור מרחב מגורים פנימי וחיצוני נעים ובטוח. בנוסף, שיהיה פונקציונלי, נאה מאוד ומושך את העין והלב. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה העוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

עיצוב וילות יוקרתיות – תכנון מוקפד עם יצירתיות רבה

עיצוב וילות יוקרתיות מחייב את האדריכל במאמץ רב ובמחשבה עמוקה. הוא אמור להיות בעל יכולת לראות את התמונה המלאה ובנוסף, לדעת להקפיד על הדברים הקטנים. הוא מתחשב בנתוני השטח הקיים ובכלל זה, בגודלו, בצורתו ואחוזי הבניה בו, בשיפועים הקיימים בו, בכיווני הנוף, הרוח, השמש ועוד. מעבר לנתונים קבועים אלו הוא צריך לקבל מידע מהבעלים על צרכיהם, רצונותיהם, קו העיצוב הרצוי וטעמם האישי. כך לגבי גודל הבית הרצוי, מספר חדריו וקומותיו, מתקנים נדרשים, חדרים מיוחדים כמו הקרנת סרטים, ספא, משחקי ביליארד ואחרים ועוד. על פי אלו הוא יתכנן כאשר קו העיצוב יימתח לכל אורך הבית עם התאמות לסלון, למטבח, לחדרים אחרים ועוד. הוא יכול לבחור בהתקנת נישות, הנמכות תקרה, מחיצות, חיפויי קיר ועוד. הוא ישתמש בחומרים איכותיים דוגמת: עץ, אבן, מתכת, זכוכית, חרס, בד ועוד. כולם אמורים להשתלב בהרמוניה נהדרת היוצרת אווירה חמה ונעימה.

תהליך מסודר

התכנון יתחיל לאחר שהאדריכל יפנים את כל הבקשות והנתונים. הוא יגיש תכנית ראשונית אשר תעבור שינויים והתאמות. כל זאת, עד להגשת תכנית סופית אשר תוצג בפני הוועדה לתכנון ובניה של הרשות המקומית. לאחר קבלת אישורי בניה יתחיל התהליך בשטח כאשר הוא מלווה אותו מקרוב. הוא יפקח עד לקבלת המפתח.

ניהול מסודר

עיצוב יוקרתי איננו מתבטא אך ורק בפריטים יקרים ואביזרי מעצבים – מדובר במלאכת מחשבת אשר דורשת ידע רב וניסיון ארוך שנים על מנת להבטיח תוצאה יוקרתית באמת. אסף סולומון הוא מעצב פנים ואדריכל מורשה אשר מתמחה בעיצוב חללים יוקרתיים כמו וילות ובתי מלון מהמעלה הראשונה, אשר ישמח ללוות אתכם לכל אורך התהליך. אסף, אשר ליווה אלפי לקוחות ידוע בתחום ומומלץ על ידי רבים. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר דרך אתר הבית.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí