עיצוב בית מודרני

עיצוב בית מודרני נחשב לאחד מהסגנונות הכי פופולריים ונפוצים בעידן הנוכחי. הוא רווח במבנים שונים ובחללים שונים, החל מבתים פרטיים דרך משרדי הייטק ועד לחללי אירוח. סגנון זה כולל מאגר רחב במיוחד של צורות ועיצובים, כאשר כל מעצב פנים בעל מומחיות בתחום מפליג עם זה למחוזות הדמיון הפרטיים שלו ומוליד יצירה מקורית ומיוחדת בפני עצמה.

בעוד ישנם מעצבים שמנסים ליצור חווית עיצוב טרנדית, שלעתים מנותקת מעט ממבוקשו של הלקוח, ישנם מעצבים כמו אסף סולומון ששמים דגש על התאמת העיצוב לטעמו האישי של הלקוח. מעבר לטיב העיצוב, המטרה הנוספת והלא פחות חשובה היא ליצור סגנון שעונה באופן ישיר על צרכיהם הפרקטיים של השוהים במקום. 

עיצוב בית מודרני – כל מה שחשוב באמת

עיצוב בית מודרני אמיתי הוא אחד כזה שמצליח להשרות תחושה שהיא מעבר לממדי זמן או מקום, בעל נראות יוקרתית ומרשימה, אולם באותה נשימה גם נקייה ומינימליסטית. הייחודיות של סגנון העיצוב המודרני, הוא שעל אף העיצוב הסולידי אין תחושה של ריק בבית, אלא מבליטים את השלווה והרוגע, שניחנים מפלטת הגוונים הניטרלית האופיינית לסגנון עיצוב זה. הבחירה בו יכולה לשרת את בני הבית לטווח הרחוק.  

עקרונות מנחים בעיצוב בית מודרני

ישנם מספר עקרונות מנחים כאשר בוחרים  בעיצוב בית מודרני:

  1. קו העיצוב – עיצוב מודרני מאופיין במינימליזם, כך שהאפקט הוויזואלי שנוצר הוא מרחבים שפתוחים למרחקים, ואופק נקי ומואר. 
  2. צבעי עיצוב מודרני – בחירת הצבעים על פי העיצוב המודרני יכולה להיעשות מתוך פלטת צבעים ניטרלית (לבן, קרם וכו'), או בשילוב צבעים מנוגדים (שחור לבן וכו'). 
  3. חומרי הגלם – בחירת חומרי הגלם משפיעה על היצירה הסופית, שכן הם משמשים למגוון רחב של פעולות: ריצוף, פריטי ריהוט, חיפויים וכו'. 

התייעצות עם מעצב פנים

עיצוב הבית יכול להיות תהליך ארוך ומעט מורכב. שלביו השונים, החל מההיערכות ועד לביצוע, דורשים מאמץ וזמן רב ולעתים זה מרגיש שמגששים בעלטה עם תכנונים שקשה להוציא לפועל. כאשר נעזרים במעצב פנים מקצועי, יכולים לקבל סיוע מזווית מקצועית ומנוסה יותר, דבר שהופך את התהליך לפשוט ומהיר יותר. 

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí