מעצב פנים במרכז

כאשר מחפשים מעצב פנים במרכז, חשוב להתמיד בחיפוש עד שתגיעו אל המעצב המושלם עבורכם. לעיצוב הפנים ישנה השפעה מכרעת על האווירה שתיווצר בבית או בעסק למשך שנים קדימה, על הסגנון שיאפיין אותם דרך כל פרט עיצובי, ועל ערכם הכלכלי. משרד אדריכלים אסף סלומון מזמין אתכם להתרשם ממגוון פרויקטים יוקרתיים בארץ ובחו"ל, מעוצבים ביד אמן ובתנופה יצירתית שאין דומה לה.

איך בוחרים מעצב לעסק?

עיצוב עסק צריך לשרת בצורה האופטימלית ביותר את מטרותיו הכלכליות של המקום. לכן מעצב פנים במרכז העוסק בעיצוב חנויות ועסקים, חייב להיות אדם בעל ראייה עסקית, שיווקית שיודע ללכת יד ביד עם הלקוח בתהליך אפיון המקום, יעדיו, קהל היעד שלו ונקודת המפגש האופטימלית ביניהם. רק לאחר שתוגדר התמונה הזו באופן מושלם, ניתן יהיה לצאת לתהליך העיצובי שיביא אותה לידי מימוש בפועל, כך שכל פרט ישרת את המטרות והיעדים שהוגדרו בתחילת הדרך.

איך בוחרים מעצב לבית?

חשוב מאוד למצוא את המעצב שסגנון העבודה והקו העיצובי שלו מרגישים לכם מושלמים עבורכם. כמובן שכדי להגיע לכך חייבים להתרשם ממראה עיניים, לראות תיקי עבודות ורצוי גם לבקר בשטח במקומות אותם עיצב.

מעצב פנים במרכז: הכול אנשים

כמו בכל פרויקט משותף ואינטנסיבי, חשובה ביותר התקשורת הזורמת והנעימה ביניכם, וחשוב מאוד שזה יהיה אדם שתוכלו לסמוך עליו, שילווה אתכם באכפתיות ובמקצועיות עד לקו הסיום. עבודתו של המעצב לא מסתיימת בהכנת התכניות, היא רק מתחילה שם. מעצב טוב הוא גם מנהל טוב, אדם שמקשר ומתאם בין כל הגורמים השותפים בפרויקט, אדם שילווה אתכם בתהליך הבחירה והרכש של כל הפריטים וידאג לכל פרט.

משרד אדריכלים אסף סלומון

אסף, מעצב פנים במרכז, החל את דרכו כבוגר PRATT  INSTITUTE N.Y הנודע והיוקרתי, פתח משרד אדריכלים מצליח בניו יורק ובהמשך פתח משרד גם בתל אביב. לאורך השנים עיצב אסף פרויקטים עסקיים רבים ובהם חנויות יוקרה ומשרדים מצליחים בניו יורק, מלון בוטיק בתל אביב, מלון אקולוגי במדבר יהודה ועוד. בתחום המגורים עיצב אסף מגוון רחב מאוד של פרויקטים החל מדירות יוקרה בניו יורק, דרך בית נופש באנגולה ועד לווילות יוקרתיות בערים שונות בארץ.

מעצב פנים במרכז

מעצב פנים מקצועי אוחז בידיו את הידע, הכלים, ההבנה והכישורים אשר מאפשרים לו לתכנן ולעצב בתים פרטיים, דירות ומשרדים פונקציונאליים, נעימים ומרשימים. לצד היכולות הללו, מעצב פנים במרכז, או בכל מקום אחר, גם אמור להיות קשוב ללקוחותיו להבין את ציפיותיהם ובקשותיהם, להכיר את אורח חייהם ולהתאים את העיצוב בעבורם. כמובן, שבכדי שמעצב הפנים הנבחר אכן יבצע את עבודתו בצורה המצופה ממנו, חשוב לבחור את אותו מעצב פנים במרכז ולוודא שאכן יש ברשותו את היכולות לעצב את עבורכם את בית החלומות (או את משרד החלומות). טיפים לבחירת מעצב פנים במרכז ישנם מספר טיפים ישימים אשר יכולים לסייע בבחירת מעצב פנים במרכז ובין היתר:

  • לבקש המלצות וחוות דעת של לקוחות קודמים על אותו המעצב. 
  • כדאי לשאול את המעצב שאלות לגבי הרגע שלו בתחום, שנות ניסיון, עמידה בלוחות זמנים, התמחויות פרטניות וכן הלאה.
  • ניתן לבקש מהמעצב לראות תמונות או דוגמאות של עבודות קודמות אותן ביצע על מנת להתרשם מקרוב מיכולותיו ומכישוריו.
  • מומלץ להבין מול המעצב מה בדיוק השירות שהוא מציע כולל – מומלץ לבקש פירות אשר כולל גם את הפרטים הקטנים ביותר.
  • יש לברר את המחיר ומהו בדיוק כולל וכמובן, מהם תנאי התשלום ומתי התשלום אמור להיות מבוצע. ברגע שאותו מעצב פנים במרכז נבחר, כדאי לחתום מולו על חוזה עבודה מפורט, על מנת שכל  הפרטים שנקבעו וסוכמו יהיו ברורים לכולם וגם ניתן יהיה להבטיח שהמעצב יעמוד בהם.

שלב קבלת ההחלטות

בירור מקיף של כל הפרטים לגבי כישוריו, אמינותו ויכולותיו של אותו מעצב פנים, יאפשר בסופו של דבר, קבלת החלטה שלמה בנוגע לבחירה – ומכיוון שעל כתפיו של אותו מעצב מונח תפקיד חשוב ומשמעותי, לדאוג שהבית שלכם יענה על דרישותיכם וטעמכם, אין להקל ראש בהחלטה. אם גם אתם נמצאים בהליך חיפוש אחר מעצב פנים במרכז ולא רוצים להתפשר על אף אחד מהפרמטרים, אשר יבטיחו לכם את איש המקצוע המנוסה והכישרוני ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד של אסף סלומון – אדריכלות ועיצוב פנים.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí