אדריכל מלונות

מעצב מלונות מוביל

עיצוב מלונות הוא תחום מיוחד בתוך השדה המקצועי הרחב של עיצוב ואדריכלות. מעצב מלונות מוביל כמו אסף סלומון, הוא אדם המשלב יכולות יוצאות דופן: גישה עיצובית מלאת יצירתיות ומעוף עם ראייה עסקית מוכוונת קונספט ולקוח. העיצוב מתחיל בעבודה משותפת וצמודה בין היזם למעצב, במהלכה נוצרת ההבנה ההדדית כיצד יתבטא הקונספט דרך תכנון ועיצוב החלל. כל פרט – החל מתכנון החלל, דרך בחירת הריהוט, הטקסטורות, החומרים, מניפת הגוונים, האקססוריז ועוד – צריך לשרת זאת באופן מיטבי.

מעצב מלונות: פרויקטים לדוגמה

מלון בוטיק VERAמלון שהוקם לאחר שיזמיו חיפשו נכס בעל מיקום אולטימטיבי שכזה במשך זמן מה, וממוקם על התפר שבין פלורנטין, רוטשילד ונווה צדק. הקרבה למקומות הצבעוניים השונים זה מזה בסגנונם ובאופיים מקנה למבקריו אפשרות ליהנות מכל השפע הססגוני של תל אביב במיטבה.

כך הפך בניין משרדים מוזנח שהוקם בשנות החמישים של המאה הקודמת, לאחר תכנון, חלוקה מחדש ועיצוב מרשים, למלון בוטיק ייחודי בן כמעט ארבעים חדרים, החובק בתוכו שילוב מרתק וייחודי של אורבאניות ורכות.

הדגש בעיצוב החדרים הושם על שילובי חומרים, גוונים וסגנונות. חומרים אורגניים שולבו עם חומרים מעובדים, טיח לבן שלא עבר עיבוד לצד רצפות גדולות בעלות מראה גס, פלטת הצבעים שנבחרה מונוכרומטית לבן – שחור שבתוכה שולבו נגיעות עדינות של עץ, עור ופליז המשדרים חום.

ברזים בסגנון תעשייתי וקירות זכוכית משתלבים עם טקסטיל רך בוילונות ובמצעי המיטה.המלון הוא אמנם מלון בוטיק קטן, אך כולל בתוכו מגוון חדרים שונים זה מזה באופיים, חלקם אף בעלות נמוכה באופן מפתיע. חדרים בעלי מרפסות, חדרי גן וגם חדרים בהם האמבטיה ממוקמת בחלל החדר.

לצפייה בפרויקט

מלון גוטמן בנווה צדק: מלון ייחודי שהוקם במבנה בסגנון אדריכלות טמפלרית שיועד לשימור. המלון ממוקם בתוך מתחם מיוחד המורגש כעת כמעין כפר באווירה רגועה ובקצב חיים אחר, הממוקם בלב הסוער של תל אביב.

הסגנון הטמפלרי מתאפיין בפשטות, בסיסיות וטבעיות, ובמלון גוטמן סגנון זה משתלב יחד עם אומנות וריהוט בסגנון אירופאי ברוח התקופה ההיא עם ריהוט מודרני האופייני לתקופתנו. ההשתלבות המיוחדת פרי עבודתו של מעצב מלונות, יוצרת עושר יוצא דופן וחוויית שהות מיוחדת במינה עבור אורחי המלון.

לצפייה בפרויקט

אדריכל מלונות בוטיק

אדריכל מלונות בוטיק

אדריכל מלונות מתמחה בתכנון מיטבי של בתי מלון שונים. כל תכנון מותאם ספציפית לצרכי הבעלים וחזונם ולאלמנטים שונים כמו: מיקום, קהל יעד ועוד. הרצון הוא לייצור מקום אירוח נאה במיוחד, פונקציונלי ונוח. כך חווית השהייה של המתארחים תהיה נעימה ותוסיף למוניטין של המלון. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה העוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

אדריכל מלונות – בעל ידע וניסיון עשיר

אדריכל מלונות מתכנן את המלון לאחר שהוא מקבל מידע מהבעלים ותוכניות מתאימות. התכנון יתאים לקונספט אותו מתווים לפניו. מלון ליד חוף ים יהיה שונה במהותו ממלון מטיילים באזור כפרי, או מלון בלב הסיטי של עיר ידועה. בכל אחד יהיו לובי, אולמות, חדרים, ומתקנים אבל סוג המתקנים, הגודל, השימושים השונים, המסעדות ועוד יהיו שונים בתכלית ממקום למקום. בכל מקרה, ייבחר קו עיצוב מוביל אשר יהיו בו שינויים בהתאם לחדרים שונים. הוא יתכנן את האולמות, המבואות והחדרים בהתאמה למידות ושטח המקום וכדומה. בנוסף, יעשה שימוש בחומרים נפוצים המשתלבים ביניהם בצורה מושלמת כך, עץ, מתכת, אבן, זכוכית, בד, קש, חרס ועוד. שילובם בפריטי נוי ובאביזרים שונים ייצרו את ההרמוניה והאווירה המבוקשים.

תהליך מסודר

תהליך התכנון מתחיל בפגישות ושיחות עם הבעלים כדי ללמוד מהם על צרכיהם, רצונותיהם, הקו המוביל אותו הם מבקשים ועוד. לאחר מכן, תוכן תכנית ראשונה אשר תעבור שינויים בהתאם לחשיבה וקבלת החלטות משותפות. כך עד להגשת תכנית סופית לאישור של הרשויות. בעת הבנייה ילווה האדריכל את הפרויקט ויפקח עליו מקרוב ועד לקבלת המפתח. הוא יסייע רבות גם בבחירת ריהוט, אביזרי ופריטי נוי, כלים סניטריים ואמבטיות ועוד.

יצירתיות ומיומנות

אסף סולומון הינו מעצב פנים מוסמך אדריכל מורשה אשר מתמחה במתן שירותים למגזר הציבורי, העסקי והפרטי, ומעניק ייעוץ מקצועי, תכנון חללים לפי צרכי כל לקוח ולקוח, כמו גם ליווי ופיקוח אחר ביצוע הפרויקט במידת הצורך. אסף סולומון ליווה אין ספור עסקים מתחומים שונים כמו תחומי התיירות, כמו גם לקוחות פרטיים במהלך תהליכי בניה ושיפוצים בנכסם, והוא ישמח לתכנן ולעצב גם בעבורכם. לפרטים נוספים צרו עימנו קשר דרך האתר, ונחזור אליכם בהקדם.

תכנון בתי מלון

תכנון בתי מלון

תכנון בתי מלון נחשב למאתגר מאוד מסיבות רבות. העניין הוא, שיש צורך שיהיה נאה, מזמין ומושך, ובנוסף, פונקציונאלי ונוח למבלים בהם. יש להתחשב במיקומם, בבקשות ורצונות הבעלים, בצרכי המארחים ואנשי הצוות ולשלב כל אלו בתוכנית מסודרת. לאחר מכן, לעקוב אחר ביצוע מיטבי עד לקבלת מפתח. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

תכנון בתי מלון – על פי אלמנטים ופרמטרים רבים

תכנון בתי מלון נעשה, בראש וראשונה על פי מיקומם. בתי מלון בריוויירה לאורך חופי ים יהיו שונים מאלו הממוקמים בסיטי של עיר ומאלו הנושקים לנוף כפרי הררי. האורחים מגיעים אליהם למטרות שונות. מעבר לכך, יש את הבעלים המחליטים על רמת המלון ודרגתו, על מתקני האירוח שהיו רוצים לראות ועל נושאים שונים אשר מציפים את חזונם. על פי אלו, גודל השטח הקיים ועוד יתקבלו החלטות אסטרטגיות. האדריכל יעשה שימוש בחומרים רבים המשתלבים ביניהם כמו עץ, מתכת, אבן, זכוכית, בד, חרס ועוד. הוא ישלבם בקו העיצוב, בריהוט, באביזרי וחפצי הנוי ועוד. הכול בדרך ליצירת מרחב הרמוני בעל אווירה נעימה. חווית השהות במלון תושפע  רבות מכל אלו ומהנוחות הנלווית להם.

תהליך מובנה

האדריכל יקבל את התוכניות של כל מלון ויתחשב באלמנטים כמו גודל המגרש, ממדיו, צורתו ועוד. בנוסף, על הפונקציות והמתקנים הנדרשים, רמת האירוח ועוד. הוא יכין על פי כל אלו תכנית ראשונית הכוללת לובי, מבואות, אולמות אירוח, חדרים ועוד. היא תעבור שינויים בהתאם לצורך. כך עד להשלמת תכנית סופית שתוגש לאישור של הוועדה המקומית לתכנון ובנייה. במהלך הבניה הוא יפקח על הנעשה ואף יסייע בבחירת הריהוט, הכלים הסניטריים, פריטי הנוי והאבזור הנדרש.

תכנון יצירתי ומושלם

אסף סולומון הינו אדריכל מורשה ומעצב פנים מומלץ, אשר ליווה אין ספור לקוחות עסקיים ופרטיים במהלך תהליכים, תוך מתן דגש על יחס אישי ואדיב. אסף, אשר ידוע בתור מעצב ואדריכל יצירתי במיוחד, מציע ללקוחותיו מענה מקצועי ופתרון לבעיות מורכבות בהתאם לצרכי כל לקוח ולקוח. אסף, אשר פועל שנים רבות בתחום וביצע אלפי עבודות פשוטות ומורכבות ללקוחותיו ישמח להעניק גם לכם ליווי מקצוע ויחס אישי.  

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí