מעצבי פנים מובילים

מעצבי פנים מובילים הם מעצבים שלמדו במוסדות לימוד יוקרתיים בארץ או בעולם, התמחו במשרדי אדריכלים מובילים, ורכשו ידע וניסיון בעיצוב פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר. פרויקטים שתוכננו ועוצבו על ידם ניחנים בייחודיות יוצאת דופן, במעוף יצירתי ובראייה המשלבת אסתטיקה מוקפדת המשרתת בכל פרטיה את הדרישות הפונקציונליותשל הפרויקט. זהו בדיוק משרדו של אסף סלומון, בוגר לימודי אדריכלות ב PRATT  INSTITUTE N.Y היוקרתי, מעצב בעל שם בניו יורק ובתל אביב שתכנן ועיצב מגוון רחב של פרויקטים.

הקשבה לפני הכול

פרויקט אדריכלי מתחיל לפני הכול בשיחה פתוחה בה ההקשבה של האדריכל ללקוחו החדש, נמצאת כבסיס שמהווה את אות הפתיחה לפרויקט כולו. תפקידו של האדריכל בשלב זה להבין ולהרגיש את הלקוח, את צרכיו, רצונותיו ושאיפותיו בצורה העמוקה והמדויקת ביותר, על מנת שיוכל לטוות בהמשך יחד עמו את התכנית האדריכלית שתוציא את החלום למימוש האופטימאלי במציאות.

מעצבי פנים מובילים: עיצוב בית חלומי

כאשר מעצבי פנים מובילים מקבלים לידיהם פרויקט של תכנון ועיצוב בית, זו תמיד מהווה עבורם הזדמנות להגשים חלום ולתת לפרץ היצירתיות ולידע הבלתי נדלה שלהם לצאת לפועל בשירות הלקוח. התוצאה תמיד תהיה מיוחדת, חד פעמית, יוצאת דופן ומבריקה. ההברקה יכולה להיות ביוקרתיות או דווקא בפשטות, תלוי בצורך. משפחה צעירה עם ילדים קטנים שרוצה לשמור על מראה נקי ומעוצב תשמח לפתרונות אחסון מבריקים בפשטותם, בעל נכס יוקרתי המיועד לחלוקה ולהשכרה, ישמח לניצול מבריק של כל מילימטר.

עיצוב עסקי גאוני

בין אם מדובר על מספרת יוקרה, ספא או חנות בגדים בעלת קונספט ייחודי, מעצבי פנים מוביליםתמיד יבררו ויגדירו יחד עם הלקוח מהו אופיו של העסק, מה מאפיין ומייחד אותו ומהם יעדיו. בתוך כך חשוב להבין מיהם לקוחותיו העתידיים, מה מושך, מעניין ומרגש אותם. לאחר שמתבהרת התמונה, התכנון והעיצוב כמו מתרחשים מעצמם, קורמים עור וגידים. התפיסה היא של החלל כשלם אחד, שכל פרט בו משרת את מטרת העסק ויחד הם כולם חוברים ליצירה אחת הרמונית ומלאת קסם המספקת ללקוח חוויה מעולה ומושלמת.

מעצבי פנים מובילים העובדים בתחום המגורים, משתמשים בכל הידע המקצועי העומד לרשותם על מנת לעצב בית חלומי שישלב בין תכנון ועיצוב הרמוני, מלוטש ומושלם, לבין פונקציונליות מקסימאלית. המחשבה על דיירי הבית מורגשת בכל פרט, החל מראיית החלל השלם, האווירה והזרימה הכללית המורגשת בו, דרך כל חללי המשנה והקשר ביניהם ועד לכל האלמנטים, חומרי הגלם והפריטים הנבחרים היוצרים את השלם הזה.

עיצוב בתים פרטיים

בעיצוב בית פרטי הדגש הוא לפני הכול על השילוב האופטימאלי וההרמוני בין הפנים לחוץ. עיצוב נכון יאיר את הבית באור טבעי שיישפך פנימה, יכניס אל החלל הפנימי את הצבעוניות הטבעית המרהיבה של הצמחייה, את תכלת השמים, ואת רוך המים אם ישנה בריכה בחצר.

לחלונות הגדולים, למיקומם ולזוויותיהם הנכונות ישנה חשיבות מכרעת ביצירת המבט אל הנוף וזרימת האוויר המקסימאלית. חומרי הגלם והאלמנטים שיבחרו, ישתלבו בהרמוניה ובזרימה אחת בין הפנים והחוץ ויבנו אווירה מושלמת. עיצוב התאורה ישים דגש על הדגשת הגובה והעומק, על ידי איזון בין גופי תאורה מעוצבים בעלי נוכחות לגופי תאורה נסתרים ואף לשקועים.

עיצוב דירות יוקרה

בעיצוב דירות יוקרה, בין אם מדובר על פנטהאוז רחב ידיים, דופלקס או דירת קבלן קטנה יותר, בדרך כלל הנתונים ההתחלתיים מגבילים ומכתיבים טווח בחירה צר יותר מאשר בבניית בית פרטי, ולכן גם במקרה זה האתגר העיצובי גדול ומרתק. המטרה היא לעצב את הדירה שבה הדיירים ירגישו בית, מקום המבטא את אופיים ונטיותיהם המיוחדות, מקום בעל אווירה נעימה לפני הכול שבו תמיד ירגישו בבית, ויחד עם זאת יהיה בעל העיצוב המושלם עבורם מכל הבחינות.

עבודתם של מעצבי פנים מובילים

בין מעצבי פנים מוביליםלכל מעצב ישנו סגנון יצירתי ייחודי אותו הוא מביא אל הבתים אותם הוא מעצב, והשילוב שבינו ובין דיירי הבית העתידיים בונה את היצירה המיוחדת הנולדת מעבודה זו. האדריכל אסף סלומון, בוגר אוניברסיטת PRATT INSTITUTE. NYC שעיצב פרויקטים יוקרתיים רבים בארץ ובחו"ל בתחום המגורים ובתחום העסקי, מעצב בתים מרהיבים בקווים נקיים, המשלבים בין חומרי גלם יוקרתיים וקלאסיים בגוונים בהירים ורכים, עם נגיעות של עץ ופרטי אומנות יוצאי דופן המגיעים במיקום מושלם.

מעצבי פנים מובילים

עבודתו של מעצב הפנים כוללת בתוכה שלבים רבים בעיצוב סביבת מגורים או חללים מסחריים. כשתיכנסו לחלל שעוצב בצורה מקצועית יהיה ניתן להבחין זאת כבר בשניות הראשונות. החל מהתיאום וההרמוניה וכלה בבחירת חומרי הגלם הייחודיים. ניתן להזמין מעצב פנים לעיצוב משרד, דירה חדשה, מבנה ציבור, בתי מלון ועוד.  שלבי עבודה של מעצבי פנים מובילים אם תשאלו מעצבי פנים מובילים הם תמיד יגידו לכם שעבודה מקצועית דורשת תכנון מוקפד. כל החלל המעוצב צריך להיות בקו משותף ועם נושא אחיד. נתן לשלב מגוון חומרים ואלמנטים שיתנו טאץ ייחודי לכל אזור, אך הפריטים תמיד יהיו משלימים ובקו אחיד. חלק מהעבודה של המעצב זה ביצוע מדידות בכדי ליצור תכנית מדוייקת. את התכנית שיצר הוא מכניס ללוח זמנים. העבודה נעשית בתיאם עם הלקוח ובהתאם לסגנון הרצוי. 

מה כוללת תכנית של מעצב פנים?

תפקידו של מעצב הפנים אינו מסתיים בפן העיצובי. מעצב מקצועי מעניק שירותים שונים משלב ההיתרים ועד גמר הפרוייקט. זה כולל תכנון, עיצוב ופיקוח על כל שלבי הבניה. תוך כדי יש לתת תשומת לב לצרכי הלקוחות בכמה היבטים. סגנון אישי, פונקציונאליות ופרקטיקה יישומית. לפעמים הלקוח מעוניין בעיצוב שאינו בר ביצוע, או בחומר שלא יתאים לצרכים האישיים שלו. האדריכל נמצא שם בשביל לייעץ ולבצע את ההתאמות הנכונות ביותר במסגרת המגבלות.

הייחודיות של מעצבי פנים מובילים

המאפיין העיקרי של מרבית מעצבי הפנים המובילים הוא החתירה למצויינות. הרבה מעצבים משתמשים בחומרים איכותיים ומראים ייחודיות עיצובית. אך מי שנמצא בטופ תמיד ידע למקסם את הקיים עד לפרטים הקטנים ביותר. אצל מעצבים מובילים ההתלהבות בכל פרוייקט תהיה כאילו הוא הפרוייקט הראשון שלהם. העשיה מגיעה ממקום של חיבור ורצון ליצור וזה המתכון להצלחה. משרדו של אסף סלומון מתמחה באדריכלות עיצובית, הצוות מבצע פרוייקטים מגוונים ושירותים מקיפים תוך הקפדה על קשר אישי עם הלקוח עד לסיומו המוצלח של כל פרויקט.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí