עיצוב פנים דירות יוקרה

עיצוב פנים דירות יוקרה לא מתייחס לסגנון מסוים, אלא יותר לבחירה באלמנטים המספקים מראה יוקרתי. כך גם דירה מינימליסטית למשל, אשר אין בה פריטים רבים יכולה להיחשב כדירת יוקרה. כאשר נסתכל על דירות יוקרה נוכל לראות פריטים איכותיים וממותגים, צורות אקסטרווגנטיות, וחומרים ייחודיים אשר כל השילוב שלהם ביחד מוביל לאיזון מושלם. קניית הרהיטים לדירת יוקרה בדרך כלל תתמקד בקניית רהיטים עמידים, העשויים מחומרים איכותיים וצבעים שלא יימוגו עם הזמן, או ביצירתם באופן ייחודי לחלל הנתון.

דגשים ומחשבה על הפרטים הקטנים במהלך עיצוב פנים דירות יוקרה

בעיצוב פנים בכלל ובדירות יוקרה בפרט, יושם דגש על נושא התאורה. תאורה נכונה, הן מבחינת גופי התאורה הנבחרים והן מבחינת מיקומם גורמת להכל להיראות טוב יותר באופן טבעי, התאורה מצליחה לעטוף את הסביבה בצבעים יפים וחיים, וגורמת לבית להיראות בהיר ושמח יותר. בדרך כלל בעיצוב פנים ננסה לבחור לפחות פריט תאורה אחד שיהיה בולט בחלל, או נועז במקוריותו. אפשר לבחור נברשת בהזמנה אישית, או נברשת שתהיה קלאסית ופשוטה, ובלבד שמקום התאורה ידגיש פרט מעניין בבית או פריט אמנותי אחר.

עיצוב פנים דירות יוקרה יירצה גם להתמקד באמנות ובפריטי אמנות. אמנות נקשרת לבחירה של המעמד הגבוה או לאנשים אשר יכולים ומעוניינים להרשות לעצמם להשתתף בתערוכות ובאיסוף הפריטים. כך שאם אתם רוצים להציג את הדירה שלכם כדירת יוקרה, בחרו ביצירות אמנות יפות כמו ציורים ופסלים ופזרו אותם באזורים הציבוריים כמו חדרי אוכל וחדרי מגורים. הקפידו להאיר אותם באור ממוקד אשר יוכל לתת להם את המקום הראוי. ישנם עוד פריטים רבים עליהם ניתן לתת את הדעת במהלך עיצוב פנים דירות יוקרה, ויש לחשוב היטב לפני הבחירה בהם לדירות היוקרה, כמו שטיחים, ספות, וילונות, מראות או שולחנות קפה. 

מי יכול לעצב דירות יוקרה?

כאשר מחפשים עיצוב פנים דירות יוקרה, כדאי ללכת למעצבים אשר זהו תחום התמחותם. בדרך כלל תוכלו למצוא את אותם מעצבים מתוך המלצות של חברים או מכרים אשר ראו עבודות של המעצב, התרשמו מבתים בעיצובו או אפילו היו לקוחות ישירים שלו. אסף סלומון, המתמחה בסוג זה של דירות, ובעל ניסיון עשיר בעיצובים דומים בישראל וניו יורק יוכל לעצב עבורכם את בית חלומותיכם.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí