כמה טיפים עבור עיצוב דירות קטנות

ישנן דרכים לעשות שימוש נכון בחללים קטנים. אומנם לא קיימת נוסחת קסם אחת ויחידה, אך ישנם מספר אלמנטים עיצוביים אשר ניתן להשתמש בהם בכדי למקסם את השימוש בחלל של דירות קטנות. עיצוב דירות קטנות תמיד מציב בפנינו אתגר מחשבתי וביצועי ומכאן כמובן גם נובע הכיף הגדול. לעתים קרובות נצליח להגיע לתוצאות מפתיעות ויצירתיות גם תוך כדי התהליך ולא רק בשלבי התכנון. 

הנה כמה טיפים שימושיים אשר יוכלו לסייע לכם בנושא. שוב, חשוב לציין כי לא מדובר במדע מדוייק וכי לכל דירה קיימות התכונות הייחודיות לה. 

טיפים עבור עיצוב חללים קטנים

  1. חלוקת החלל – חשוב לבצע חלוקה נכונה של חלל הדירה. קיימת חשיבות גבוהה בחלוקה נכונה של שטחי דירות קטנות. יש לשים לב ולקחת בחשבון כל פרט ולו את הקטן ביותר בכדי לנצל את השטח באופן פונקציונלי. אחת ההמלצות היא למזג את החללים של הסלון והמטבח ולמעשה ליצור מהם חלל אחד פתוח אשר יעניק תחושה מרווחת ונעימה. בנוסף ניתן לעשות חלוקה של חללים על ידי ריהוט במקום על ידי קירות ובכך לנצל את הספייס באופן מקסימלי.
  2. שימוש בתאורה נכונה – על ידי שימוש בתאורה נכונה ניתן לספק תחושה מרווחת יותר במיוחד בדירות קטנות. אור נכוון מעניק חיים לחלל וחשוב מאוד להתייחס לכך.
  3. שימוש בצבעים בהירים – כאשר מדובר על חללים קטנים ודירות קטנות, כדאי לעשות שימוש בצבעים בהירים בקירות וברצפה. צבעים בהירים תמיד מעניקים תחושה מרווחת יותר, גם אם החלל קטן וצפוף.
  4. יצירת אשליה בגודל החלונות – כדאי לנסות כל מיני שיטות בכדי לגרום לחלונות הקיימים בדירה להראות גדולים יותר. לדוגמה: בתליית הווילונות, ניתן לתלות את מוט הווילון צמוד לתקרה ולא לסף החלון ובכך להעניק אשליה שהחלון גדול יותר מכפי שהוא באמת. בנוסף ניתן להשתמש בווילונות רחבים יותר מרוחב החלון, גם טריק כזה יכול לעבוד מצוין בהענקת אשליה שהחלון גדול יותר.
  5. שימוש פונקציונלי ברהיטים – נסו להשתמש בריהוט שניתן לעשות בו מספר שימושים כגון : שולחן קפה עם ארגז אחסון וכד'. כך תוכלו לשלב ריהוט יפה ומעוצב ובו זמנית לעשות באותו הריהוט מספר שימושים וחסכו מקום. 

עיצוב דירות קטנות – איך עושים את זה?

קניתם דירה קטנה להשקעה ואתם רוצים עכשיו להשכיר אותה? אתם זוג צעיר שיש לו דירה צנועה ואתם מתכננים להתגורר בה בשנים הקרובות? אתם צריכים עיצוב פנים שיהפוך את הדירה לחלומית. עיצוב פנים מקצועי ייקח את החלל שיש ויהפוך אותו לחלל נוח יותר, וכשמדובר על עיצוב דירות קטנות הוא גם ייצור את התחושה שמדובר על חלל גדול יותר. עיצוב מקצועי יכול לעשות פלאים והוא שווה כל שקל אם הוא מתבצע על ידי המעצב הנכון. הוא יכול לשדרג לכם את הדירה ולעשות בה פלאים. אז איך מעצבים דירה קטנה? הנה כמה דברים שכדאי לדעת…

עיצוב דירות קטנות – טיפים מעשיים…

הנה כמה טיפים על עיצוב דירות קטנות שישדרגו לכם את הדירה. הראשון הוא חלוקה של החלל. אם אתם רוצים ליצור תחושה שמדובר על דירה גדולה, תחלקו את החלל לאזורים שונים ואת החלוקה תעשו באמצעות צבע, טקסטורה וכדומה. טיפ נוסף שמדבר על הגדלת הדירה הוא הכנסת מראות. מראות מכפילות את תחושת המרחב והן מוסיפות עומק לחלל. טיפ נוסף הוא יצירת מוקדי עניין שונים. אלו יכולים להיות אלמנטים כאלו ואחרים בצבעים, ומוקדי העניין האלו יגרמו לעין לשוטט מה שיגדיל עוד יותר את תחושת המרחב בחלל. 

אבל הטיפ הטוב ביותר הוא למצוא מעצב פנים שיגיע ויעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. הוא ייתן לכם אופציות שונות ויביא מקצועיות וניסיון רב.

למצוא את המעצב הנכון

עיצוב דירות קטנות על ידי מעצב פנים הם בדיוק הדבר שצריך בשביל לקבל את התוצאה הטובה ביותר. אם אתם מחפשים אחד כזה, אסף סולומון הוא האיש אותו אתם מחפשים. הוא בעל ניסיון רב בעיצוב של דירות כמו גם של חללים מסחריים, הוא מביא עימו יידע רב כמו גם כשרון מדהים. הוא ישמח לתת לכם שירות לא פחות ממעולה, ישמח להציג לפניכם את תיק העבודות שלו כדי שתתרשמו ותבינו שאתם פונים לעצב הנכון. עיצוב מקצועי הוא המפתח לתוצאה לא פחות ממדהימה, ואסף סולומון הוא האיש שיעשה את זה הכי טוב בשבילכם.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí