כך תבחרו אדריכל במרכז שיתאים בדיוק לכם

פרויקט של בניית בית הוא בדרך כלל פרויקט של פעם בחיים. זו ההזדמנות שלכם לממש את מה שתמיד חלמתם ולעצב לכם את המקום החם, הביתי, הנעים והיפיפה, שמבטא באופן מושלם בדיוק את מי שאתם, ובדיוק את האופן שבו אתם רוצים לחיות את חייכם ולארח את חבריכם. לכן כה חשוב למצוא אדריכל במרכז שעמו תוכלו לעבוד בצורה מיטבית, שיבין וירגיש בדיוק את מה שחשוב לכם ושיצליח להוציא זאת לפועל.

תהליך ההיכרות

מטבע הדברים, כמו עם כל דבר בחיים, ובפרט כשמדובר על אדריכלות, אין כמו מראה עיניים. לכן לפני הכול חשוב להתרשם מעבודות של אדריכלים שונים ולמצוא את האדריכל שהסגנון וקו העבודה שלו הם בדיוק מה שאתם מחפשים. אם כאשר אתם מביטים בתמונות שבתיק העבודות שלו, אתם מרגישים את התחושה המתוקה והנעימה הזו שכך בדיוק הייתם רוצים שהבית שלכם ייראה, הגעתם למקום הנכון.

אמנם ישנם מספר סגנונות כלליים – עיצוב בית מודרני, קלאסי או כפרי, אך גם בתוך כל אחד מהם מגוון התנועה והאפשרויות הוא רחב מאוד, ולכל אדריכל ישנה מעין טביעת אצבע ייחודיות האופיינית רק לו. לכן לא מספיק ללכת על אדריכל שהקו שלו פשוט תואם להגדרת הכיוון שאתם רוצים, אלא להשקיע עוד טיפה ולחפש עד שתרגישו בדיוק את הגוון הייחודי המתאים בדיוק עבורכם.

בפגישת ההיכרות ראשונית, מעבר לתיאום הציפיות הכללי ולהזדמנות לספר אודות הפרויקט שלכם ולהתרשם מהצעתו שמקצועית של האדריכל, תוכלו גם להתרשם מאופיו ומסגנונו האישי ולהרגיש את מידת הכימיה ביניכם. חשוב לזכור שפרויקט של תכנון ובניית בית הוא פרויקט ארוך טווח, אינטנסיבי ולא תמיד פשוט, וחשוב מאוד לעבוד עם אדם שנוח ונעים לכם אתו. כך יחסכו הרבה אנרגיות ומאמצים שאותם ניתן יהיה לתעל לטובת הפרויקט.

אדריכל ומנהל מוכשר

בנוסף לכל האמור יש לדעת שתפקידו של אדריכל, מעבר לפן המקצועי ברמה התכנונית, הוא גם לנהל ולהוביל את הפרויקט מתחילתו ועד סופו. האדריכל הוא המקשר, המתאם, "האבא והאמא" של הפרויקט מכל הבחינות, ולכן כה חשוב לבחור אדריכל במרכז ברמה גבוהה ביותר כמו שתפגשו במשרדו של אסף סלומון, ולזכות לשקט ולפרויקט מוצלח מכל הבחינות.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí