הייחודיות של בניה מודולרית

הדרישה לבניה מהירה ואיכותית הביאה את המומחים לפתח סגנון בניה שונה הקרוי בניה מודולרית. מדובר בבניה מבוססת טכנולוגיה כאשר היחידות נבנות במפעל בתנאי עבודה בטוחים ובאמצעות בעלי מקצוע. בתהליך הייצור מתבצעת הרבה של השלד על מודולים מפרופילים של פלדה. כך ניתן להכיו קירות, רצפות ותקרות במינימום לכלוך וזיהום סביבתי. לאחר סיום העבודה משונעים כל החלקים לאתר הבניה מורכבים במקום.

תכנון בניה מודולרית

כל תהליך הבניה נעשה בצורה מתוכננת על פי מידות שנקבעו מראש. התכנון מאפשר יצור מהיר ומייד אחריו נעשים השינוע וההרכבה באתר. כך, בעצם הלקוח יכול לרכוש דירה מקבלן לאחר שקבע מראש כיצד תיראה הדירה. את התכנון יש לבצע באמצעות אדריכל שידע לתכנן בצורה מדוייקת ומקצועית כל חלק. האדריכל עובד בתיאום מול כל אנשי המקצוע ויכול לחסוך תהליכי בניה ארוכים. בבניה זו ניתן לבצע אינספור אפשרויות והגמישות העיצובית גבוהה הרבה יותר מאשר בבניה המסורתית.

ביצוע תכנית של מעצב פנים

מעצב פנים מקצועי מבצע פרוייקטים של בתי מגורים פרטיים או משותפים בצורה מדוייקת על פי צרכי הקונה. התכנון לוקח בחשבון את השטח הקיים, האילוצים השונים והמגבלות. כדוגמת קיר משותף עם שכן, תנאי שטח מורכבים ועוד. בנוסף, האדריכל לוקח בחשבון את אורח חיי דיירי הבית. בית מגורים עם ילדים קטנים יתוכנן שונה מבית עבור זוג מבוגר. כאשר מדובר בבניה מודולרית האדריכל יודע לראות בצורה מערכתית רחבה את כל תכנון הפרוייקט ולהגיע לתוצאות מדוייקות. 

מה ניתן לתכנן בבניה מודולרית?

בעבר בניה מודולרית היתה מתעסקת רק במבנים קלים, קרוואנים, בתי עץ ומחסנים. כיום הטכנולוגיה המתקדמת והתעשיה המודרנית מאפשרת לבצע מבני מגורים רבי קומות לצד יחידות מגורים קטנות. משרדו של אסף סלומון מתמחה באדריכלות עיצובית ובתכנון בניה מודולרית. הצוות מתכנן את כל חלקי המבנה, תוך הקפדה על קשר אישי עם הלקוח ואנשי המקצוע, עד לסיומו המוצלח של תהליך הבניה.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí