כל מה שרציתם לדעת על בניה ירוקה אדריכלים

הבניה הירוקה מצריכה מודעות גבוהה לחשיבות השמירה על הסביבה האקולוגית הטבעית שבתוכה אנו חיים, ולהשתלבות הנכונה והמאוזנת שלנו בתוכה. לכן כשמדובר על בניה ירוקה אדריכלים, מדובר על אנשי מקצוע בעלי מודעות וחשיבות רבה לנושא, שמשתמשים בכל הידע והניסיון המקצועי שלהם לצורך יצירת תהליך כזה בפרויקטים שאותם הם מתכננים. 

הטבע כמערכת

הטבע הוא מערכת שלמה והרמונית בכל הרמות והפרטים שלה, ומדהים לראות כיצד הדבר מתבטא בכל היבטי עולם החי, הצומח והדומם. לכן אם אנו מבקשים לבנות מבנה שישתלב באופן עמיד ואיכותי לאורך שנים רבות, עלינו לקחת בחשבון את התאמתו לסביבה שבתוכה הוא ממוקם: לתנאי השטח, החומרים האופייניים והמתאימים להם, תנאי מזג האוויר באזור וכן הלאה. בנוסף לכך, אחריותנו היא לשמור על הסביבה שבתוכה אנו חיים וניזונים, ולכן אחד מכללי היסוד בבנייה הירוקה הוא שמירה מרבית על חומרי הגלם ומשאבי הטבע וחסכון באנרגיה. מבנה ירוק ינצל בצורה מקסימלית את האנרגיה שניתן להפיק מן הטבע.

בנייה מודולרית כהיבט של בניה ירוקה אדריכלים

הבנייה המודולרית היא יישום מיוחד ויוצא דופן של תחום הבנייה הירוקה. בשיטה זו חלקי המבנה מיוצרים על פס ייצור לאחר תכנון אופטימלי מקיף, מה שחוסך באופן מיטבי בזמן, משאבים וכוח אדם. עם הגעתם לשטח, הם מורכבים לידי מבנה אחד משותף בתהליך הדומה להרכבת חלקי לגו ענקיים ליצירה אחת מושלמת. חשוב לציין שהתוצאות שאליהן ניתן להגיע באמצעות שיטה זו הן מדהימות לחלוטין, חללים מרהיבים, מעוצבים באופן מודרני ויפיפה, מתוכננים בחכמה הממקסמת את ניצול החלל ומשתלבים באופן טבעי והרמוני עם הסביבה שבתוכה ממוקם המבנה.

תכנון המבנה האקולוגי: האדם המתאים למשימה

משום כך אם אתם יוצאים לדרך ומאתרים בניה ירוקה אדריכלים, חשוב לפנות לאדריכל בסטנדרט של אסף סלומון, בוגר PRATT INSTITUTE. NYC היוקרתי ובעל ניסיון רב בבנייה ירוקה בפרויקטים רבים ומגוונים. שיטת הבנייה המודולרית שבה עובד אסף מהווה פריצת דרך בתחום היעילות וקיצור תהליך הבנייה והעיצוב. בין אם מדובר על עיצוב בתי מלון מדבריים או אורבאניים, בתי מגורים ועוד, הפרויקטים המדהימים שתכנן מדברים בעד עצמם.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí