איך בוחרים אדריכל בתים פרטיים?

אם אתם נמצאים בפתחו של פרויקט עיצוב בית פרטי, זהו ללא ספק אחד השלבים החשובים והמשמעותיים שחוויתם. ההתרגשות גדולה שכן יש כאן הזדמנות לממש חלומות ותוכניות שליוו אתכם זמן רב, מצד שני האחריות כבדה מכיוון שכל החלטה שתקבלו תישאר ותלווה אתכם למשך שנים קדימה.

בית פרטי הוא גן עדן לילדים אם יש לכם וכל מה שצריך זה לחשוב טוב מה רוצים שיהיה בו ולתכנן אותו לפרטים, כי שינוים אחר כך יהיה קשה מאוד לעשות. אתם צריכים אדריכל בתים פרטיים, איש מקצוע מעולה שייקח את מה שיש ויוציא ממנו את המקסימום. אז כיצד צולחים בצורה מיטבית את התהליך הזה ומגיעים לתוצאה שעליה אתם חולמים עם אדריכל בתים פרטיים המתאים לכם ביותר? כל הפרטים לפניכם.

ניסיון בעיצוב פנים וחוץ

כאשר רוצים לבחור אדריכל בתים פרטיים מתאים למשימה, חשוב מאוד לבחור אדריכל מנוסה בעל ניסיון ספציפי בתחום של עיצוב בתים פרטיים. ייחודו של הבית הפרטי לעומת דירה בבניין הוא בעיקר בשילוב שבין הפנים לחוץ, ובניית יצירה אחת הרמונית של החלל הפנימי עם החצר העוטפת אותו וניצול נכון של כל סנטימטר בחלל.

תכנון נכון כמו תכנון וילות, מתחיל ממיקום נכון של חלונות גדולים היוצרים בחלל הפנימי זרימה טובה של אור ואוויר ומכניסים פנימה את צבעיו הטבעיים של הטבע – תכלת של שמיים, וגווני צמחייה ואדמה. אמנם החלל הפנימי בבית פרטי בדרך כלל גדול למדי, אך גם כאן חשוב מאוד לתכנן אותו בצורה נכונה שתיצור זרימה טובה בין כל חללי המשנה. חשוב לאפיין עם דיירי הבית את סגנון ואופי החיים שלהם, האם יש להם ילדים קטנים שמשחקים ברחבי הבית, האם הם אוהבים לארח ארוחות רבות משתתפים וכן הלאה, ובהתאם לכך לתכנן את החללים.

המומחה להגשמת חלומות

אם בחרתם לבנות בית פרטי סביר מאוד להניח שזה החלום שלכם. לא משנה איפה הבית ממוקם ומה הגודל שלו, תמיד אפשר לנצל אותו טוב יותר, לתכנן אותו באופן מדויק ולהפוך אותו לא רק ליפה אלא גם לנוח למגורים. אדריכל בתים פרטיים הוא מישהו שקודם כל שומע אתכם. הוא מבין מה אתם רוצים ואיך אתם רואים את הבית העתידי שלכם, הוא מתכנן אותו ומכניס לו את האלמנטים המקצועיים ומסביר לכם מהן האפשרויות והיכולות שלו. אדריכל כזה ייקח אתכם אל המציאות. הוא יבהיר לכם מה אפשרי ומה לא ובסופו של דבר יוציא את המקסימום מהבית בשבילכם.  

סגנון וקו עיצובי מוביל

בבחירת אדריכל חשוב לבחור באדריכל שסגנון העבודה שלו וטביעת האצבע הייחודית שלו קולעים באופן מדויק לטעמכם והרגשתכם. בית הוא מקום שתגורו בו למשך שנים רבות ולא יצירת אמנות במוזיאון ולכן לפני הכול חשוב שתרגישו שם תחושה נעימה, חמימה ועוטפת.

אינטראקציה היא הדבר החשוב ביותר!

בבואכם למצוא אדריכל בתים פרטיים, זה שיתכנן את הבית שלכם, אתם צריכים כמובן למצוא מישהו עם ניסיון כמו "אסף סלומון", מישהו שכבר תכנן פרויקטים רבים בסגנונות שונים ומגוונים, בין אם אלו פרויקטים למגורים או כאלו שמיועדים למסחר. 

הדבר החשוב ביותר הוא שתהיה לכם אינטראקציה טובה עם המעצב שלכם. אתם צריכים שהוא יבין אתכם ואתם אותו, שתהיה ב"אותו הראש" איתו ושניתן יהיה להסכים על מה רוצים שיהיה. חשוב לבחור מישהו שאתם מרגישים איתו בנוח כבר מהפגישה הראשונה. בית הוא משהו שלא בונים כל יום גם אם יש כסף ללא הגבלה ומי שתבחרו שידי האדריכל שלכם יהיה קריטי להגשמת החלום שלכם.   

יכולת ניהולית ממדרגה ראשונה

אדריכל בתים פרטיים חייב להיות מנהל ממדרגה ראשונה מפני שתפקידו בפרויקט הוא להוביל אותו בפועל מתחילתו ועד סופו, לתאם בין כל קבלני המשנה והגורמים השונים ולהביאו אל סיומו המוצלח. כמו כן עליו לדאוג לעמידה בתקציב והכול כמובן בשיתוף מלא אתכם הלקוחות. לכן חשוב כל כך לבחור אדריכל מנוסה מאוד כמו במשרדו של אסף סלומון.

איך מוצאים אדריכל כזה?

אם אתם עומדים בפני בניית בית פרטי, ההתרגשות מן הסתם גדולה. שלא כמו רכישת בית בבניין דירות בו אתם לא יכולים להתערב יותר מידי במראה שלו, בבית פרטי יש לכם יד כמעט חופשית. בהתאם לאישורים שתקבלו תוכלו לבנות אותו בדיוק כמו שאתם רוצים והתוצאה אמורה להיות בדיוק כמו שחלמתם.

בשביל זה אתם צריכים למצוא גם את אנשי המקצוע הטובים ביותר וביניהם אדריכל. אדריכל פרטים פרטיים לא קשה למצוא וכל מה שצריך לעשות הוא חיפוש פשוט בגוגל, אבל אדריכל כזה שיתאים לכם כמו כפפה ליד תצטרכו להתאמץ בשביל למצוא. אז הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לכם בחיפוש אחריו.

טיפים למציאת אדריכל

אדריכל בתים פרטיים כזה שיתאים לכם צריך להיות קודם כל אחד עם ניסיון, אבל לא רק ניסיון כללי אלא גם ניסיון ספציפי כזה שמתאים לצרכים שלכם וזה בניית בית פרטי. בנוסף, אדריכל כידוע לא עובד לבד ואתם צריכים למצוא אחד שיש לו קשרים ענפים בתחום כדי שהוא יוכל לגייס לצידו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתקציב שלכם.

חשוב שלאדריכל יהיו כמה שיותר המלצות, המלצות על העבודה שלו, על היחס שלו ועל המקצועיות שלו. כמובן שהמחיר חשוב והוא יכול להיות זה שיכריע בסופו של דבר מבחינתכם אבל חשוב מאוד לא להתפשר בגללו יותר מידי. אדריכל מקצועי וטוב לא יהיה זול ולפעמים כדאי אם אפשרי להגדיל קצת את התקציב בשביל לא לוותר על הטוב ביותר.

ללכת על הרמה הגבוהה ביותר!

אם אתם מחפשים אדריכל בתים פרטיים אתם צריכים אם כן ללכת על הרמה הגבוהה ביותר, על המשרד שהכי יתאים למה שאתם צריכים ו"אסף סלומון" הוא בדיוק המשרד שנכון לכם. למה? כי יש לו את הניסיון הדרוש לפרויקטים מעין אלו כמו גם רבים אחרים, כי הוא נותן את היחס הטוב ביותר ללקוחות שלו וכי יש לו אין ספור המלצות. מספיק שתבחנו פרויקטים שלו ותבינו על מה מדובר.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí