אדריכל במרכז

ישנם תחומי עיסוק שהם לוקאליים ומוגבלים לאזור המגורים. למשל, לא תזמינו שרברב מאילת לפתוח סתימה בכיור עבורכם, כשאתם גרים במרכז הארץ או בצפונה. זה יהפוך את העסקה ללא הגיונית, לא יעילה, ובעיקר, ללא משתלמת לאף אחד משני הצדדים הנוגעים בה. לעומת זאת, כאשר תחפשו מומחה אינסטלציה לביצוע החלפה של כל מערכת הביוב בבית, מיקומו של המומחה יהפוך לקריטריון פחות רלוונטי בעת ההחלטה על איש המקצוע. כך שגם בחירת אדריכל במרכז, כאשר מדובר באדריכל מומחה בתחומו, למשל, אסף סלומון, איננה תלוית מקום. יחד עם זאת, בואו נבדוק יחד, מדוע במקרים מסוימים, בחירת בעל מקצוע (לדוגמה, אדריכל במרכז) מושפעת ממיקום הלקוח וממיקום בעל המקצוע, ובמקרים אחרים, המיקום הופך לרלוונטי פחות.

אדריכל מומלץ במרכז

כאשר אנחנו מדברים על שירות, ניתן לבחון אותו על פי מספר פרמטרים שונים, כמו היקף העבודה הנדרשת, רמת המקצועיות והידע הנדרשים לביצוע העבודה, מחיר השירות וכן הלאה. אבל, לרוב, ככלל, בעבודות המחייבות רמות ידע, ניסיון ומקצועיות גבוהות, המיקום לא ייחשב כפרמטר חיוני ויפנה את מקומו לבחינת רמת המקצועיות והניסיון של איש המקצועי. זה הגיוני, בעיקר ומאחר ובעבודות כאלה, הנזקים שעלול לגרום בעל מקצוע שאיננו מיומן, עולים על אי הנוחות שבמיקום המרוחק. להבנה מעמיקה יותר בנושא התכנון האדריכלי.

קריטריונים לבחירת אדריכל במרכז הארץ

קריטריונים נוספים הדוחקים את מקום המיקום בבחירה הם דחיפות העבודה, היקפה, וכפועל יוצא מהיקפה, גם המשכיותה. אם משווים שרברב וסתימה לשירותי אדריכל במרכז, נראה כי בעוד פתיחת סתימה היא עבודה חד פעמית, אשר חייבת להתרחש מיידית ואין לה המשכיות, תכנון בית או דירה אינם דחופים והם נמשכים לאורך זמן. זוהי הסיבה לכך שאם אתם גרים בצפון, כשיש לכם סתימה, תפתחו את האינטרנט ותחפשו את השרברב הקרוב ביותר אליכם, ואילו כאשר תתכננו בית, גם אתם גרים בצפון, האדריכל יכול להיות מהמרכז וקבלן הבניה עשוי להיות בכלל מדרום הארץ. מדובר בעבודה מתמשכת, בהיקף גדול, כך שמיקום איננו משחק תפקיד בבחירת אנשי המקצוע המתאימים.

ישנם מספר קריטריונים חשובים בעת בחירת אדריכל במרכז. מומלץ להיפגש עם מספר אנשי מקצוע ולבדוק עם מי יש לכם את החיבור הטוב ביותר וממי התרשמתם יותר. תראו פרוייקטים שלו, אפילו פיזית וקבלו רושם מלקוחות הפרוייקט. שאלו אותם מה היתרונות והחרסונות של האדריכל, עמידה בלוחות זמנים ועל התמודדיות עם קשיים. כך תלמדו את הסגנון העיצובי שלו והאם הוא לטעמכם.

עוד חשוב לבדוק את ההסמכות המקצועיות שכן אדם הנושא את התואר אדריכל חייב להחזיק בתעודה המסמיכה אותו לכך. בניגוד למעצב פנים העוסק רק בפנים הבית, שירותיו של האדריכל כוללים גם את המעטפת החיצונית כמו הגדלת חדרים ושינויי מבנה. אלו שינויים שרק אדם שברשותו תעודה מקצועית יכול לבצע. עוד כדאי לשמוע במילים אודות פרוייקטים שביצע ולא רק לראות תמונות. בכך תוכלו לקבל רושם כיצד האדריכל התמודד עם קשיים ומציאת פתרונות. שכן תכונה קריטית לאדריכל מוביל היא החשיבה מחוץ לקופסה והכרות עם בעלי מקצוע שונים למציאת חלופות ורעיונות מקוריים. עוד קריטריון חשוב שאין להקל בו ראש, הוא האם האדריכל מסוגל לבצע את העבודה במסגרות תקציב שונות. שכן אם מדובר באדריכל טוב ככל שיהיה, אך שמסוגל להפיק פרוייקטים מרהיבים רק בסכום כסף מסוים, זו תהיה בעיה אם התקציב שלכם נמוך יותר. בחרו אדריכל שמסוגל להציע שיפוצים שיעמדו במסגרת התקציב שהגדרתם.

זכרו שתפקידו של האדריכל הוא להפוך את החלום שלכם ליצירה מציאותית, את בית החלומות שלכם לבית מוחשי.  אסף סלומון, אדיכל מורשה, בוגר לימודי אדריכלות במוסד היוקרתי PRATT INSTITUTE בניו יורק, בנה ועיצב בתי חלומות גם בניו יורק וגם בארץ וישמח לתכנן ולעצב גם עבורכם את הבית שתמיד חלמתם עליו. משרדנו מבצע פרוייקטים בקני מידה שונים ומגוונים ואנו מעניקים שירותים כוללים החל משלב ההיתרים לבנייה, תכנון אדריכלי ועיצוב פנים ועד שלב הפיקוח עם סיום הפרוייקט תוך אוזן קשבת ללקוח ולרצונותיו לאורך כל התהליך.

משרד אדריכל במרכז - אסף סולומן

משרד אדריכל במרכז

אדריכל במרכז מספק שירותיו הנאמנים ללקוחות פרטיים, לעסקים ועוד. הוא מתמחה בתכנון בתים פרטיים, בתי מלון ומבנים מסחריים וציבוריים אחרים. כל תכנית תיעשה על פי אלמנטים שונים וביניהם מיקום המבנה המתוכנן, צרכי הבעלים, התוכניות והאילוצים הקיימים בשטח ועוד. הרצון הוא לייצור בית ומבנה פונקציונלי, נוח ובטוח ובעל מראה נאה. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה וניתן לקבל ממנו מידע רב.

אדריכלים במרכז – יצירתיים ומעשיים

אדריכל במרכז ניחן בשתי תכונות חשובות: מעשיות ויצירתיות. הצד המעשי חשוב בכל מה שנוגע להכנסת כל המערכות החשובות במבנה בצורה נכונה ומתאימה. בין היתר מערכת האינסטלציה, החשמל, התקשורת, מיזוג האוויר, החימום ועוד. מדובר על מערכות מורכבות שיש להן חשיבות רבה מבחינת מיקום נקודות הקצה ויתר החלקים הפנימיים. הוא יתכנן בית על פי גודל השטח, צורתו, כיווני השמש ורוחות השמים, נוף נשקף ועוד. הוא ישתמש בחומרים רבים המשתלבים ביניהם בצורה מושלמת. בין היתר: אבן, עץ, מתכת, זכוכית, בד, קש ואחרים. הוא יבחר גוונים המתאימים אלו לאלו. כך של קירות, ריצוף, ריהוט, חלונות ודלתות וכדומה. הכול יהיה בהרמוניה נהדרת היוצרת את האווירה המתאימה.

תכנון ופיקוח

התכנון מתחיל לאחר פגישה עם הבעלים ובמהלכה הוא יקבל תוכניות מגרש. בנוסף, ילמד על אפיון המבנה, צרכי הלקוח, טעמו האישי, קו העיצוב אותו הוא ירצה לראות ועוד. לאחר כל זאת הוא יכין תכנית ראשונה לעיון ולהערות. יידרשו שינויים רבים המותאמים לבקשות בעלי הבית. כל הדיונים ייעדו במשותף והאדריכל יציע המלצות מקצועיות חשובות. כך יתוכננו הכניסה, הסלון, המטבח וחדרים אחרים. לבסוף, תוגש התוכנית הסופית לאישור של הרשויות ואז יתחיל הפרויקט. במהלכו הוא יפקח עליו עד לקבלת המפתח. להרחבה אודות תכנון וילות.

שירות אדריכל במרכז מקיף וכולל  

אסף סולומון הינו אדריכל מורשה ומעצב פנים מוסמך ומקצועי אשר ליווה, ייעץ ותכנן אין ספור פרויקטים פשוטים ומורכבים לאורך שנות פעילותו בתחום. אסף ישמח להעניק גם לכם שירותי ייעוץ, תכנון וליווי לכל אורך הפרויקט, כמו גם פיקוח אחר העבודות בשטח במידת הצורך, תוך מתן דגש על אדיבות, מקצועיות, יצירתיות, ומתן פתרונות פרקטיים לצרכים של כל לקוח ולקוח. אם גם אתם מעוניינים לעצב מחדש את ביתכם או את החלל המסחרי שברשותכם, פנו אלינו דרך האתר ונשמח לסייע.

אדריכלים מומלצים במרכז

אדריכלים מומלצים במרכז

אדריכלים מומלצים במרכז מספקים שירותים נאמנים ללקוחות פרטיים, לעסקים, מוסדות ועוד. הם מתכננים עבורם בתים ומבנים על פי צרכיהם ובקשותיהם. ההשקעה בכל תכנית רבה מאוד ומחייבת ידע ניסיון לצד יצירתיות רבה. הצורך הוא לשלב נוחות מקסימאלית ופונקציונאליות לצד מראה נאה ומושך עין. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

אדריכלים מומלצים במרכז – ראיה כללית וידירה לפרטים

אדריכלים מומלצים במרכז חייבים לראות כל פרויקט בראיה כללית ומקיפה אבל לרדת לפרטים קטנים בכל חדר וחלל בבית. הם מתחשבים בגודל השטח, בצורתו, בשיפוע הקיים, בנוף הנשקף ממנו, בכיווני השמש ורוחות השמים ועוד. הם מקבלים מהבעלים נתונים על צרכיהם כמו גודל הבית, מספר קומותיו, מספר האנשים שאמורים לגור בו ועוד. את כל הנתונים הללו ואלמנטים אחרים הם כוללים בחשיבה ומתכננים במבנה. ייבחר קו עיצוב מוביל אשר ימתח לאורך ולרוחב כל המבנה עם שינויים ונגיעות נדרשות לכל חדר וחלל. כך לסלון הייצוגי, למטבח העסוק והפעיל, לחדרי השינה האינטימיים ועוד. ייעשה שימוש בחומרים שונים ובהם עץ, אבן, מתכת, קרמיקה, בד, קש, זכוכית וחומרים אחרים אשר אמורים להשתלב אלו באלו בצורה הרמונית אשר יוצרת את האווירה הנדרשת.

תהליך מורכב

מדובר על תהליך מורכב שראשיתו בפגישת הכרות והבהרות בה יקבל האדריכל את תוכניות השטח ויבין לצרכיהם של הלקוחות, כמו גם, טעמם האישי רצונותיהם וחזונם. הוא יכין תכנית ראשונית אשר תעבור שינויים מספר על פי הבקשות עד להשלמתה לסופית המוגשת לרשויות לצורך מתן אישור בניה. הוא ילווה את כל הפרויקט מקרוב, יפקח עליו ואף יסייע בבחירת רהיטים, כלים סניטריים, מטבח, אריחים ועוד.

שירות מקצועי ומקיף  

אסף סולומון הינו מעצב פני מנוסה ואדריכל מורשה, אשר פועל בתחום מזה שנים רבות וליווה אין ספור לקוחות בפרויקטים פשוטים ומורכבים, מסחריים, ציבוריים ופרטיים. כחלק משירותיו, אסף מציע תכנון מקצועי על פי צרכי כל לקוח ולקוח, ייעוץ מקצועי וליווי לכל אורך הפרויקט, כמו גם פיקוח על בסיס קבוע על העבודות בשטח, על מנת להבטיח את התוצאה האידיאלית בעבורכם. אסף, אשר חרט על דגלו את נושא השירות, ישמח להציע פתרונות לכל בעיה ולהוות אוזן קשבת לחששות בנוגעים לפרויקט.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí