אדריכלים בתל אביב

הליך בניית בית אמור להתבסס על לא מעט שלבים, החל מהתכנון הראשוני של שטח הבית ואופן החלוקה לחללים, דרך מעיצוב הבית בצורה שהיא גם פונקציונלית וגם מרשימה ועד לסיום הליך הבנייה בפועל. 

כאשר מחפשים אדריכלים במרכז בכלל או בתל אביב בפרט, חשוב לאתר משרד המתמחה באדריכלות אורבנית עכשווית וברשותו כל הידע, הניסיון והכלים המקצועיים לתכנן ולעצב עבורכם את הבית או העסק בצורה הטובה ביותר. כזה הוא משרדו של אסף סלומון, שסיים לימודים גבוהים ב-PRATT INSTITUTE. NYC היוקרתי, ועיצב בהצלחה גדולה פרויקטים רבים בניו יורק ובתל אביב.

התפקיד של האדריכל כולל את תכנון המבנה, את הפיקוח על בנייה המבוססת על תקנות מחמירות בתחום ובמקרים רבים, הוא גם יהיה אחראי על עיצוב הפנים. כאמור, עבודת הקבלן אשר נכנס לתמונה בשלב מעט יותר מאוחר, מושתתת כולה על התוכניות אותן ביצע האדריכל. בכדי לבצע את עבודתו בצורה המצופה, על האדריכל להחזיק בידע מקצועי נרחב, בניסיון רב ובהיכרות עם תוכנות מחשב מתקדמות כמו אוטוקאד ותוכנות שרטוט אחרות, אשר מאפשרות לבצע את העבודה בצורה הנכונה.   כמובן, שכל מי שנמצא בהליך של חיפוש אדריכלים בתל אביב, חשוב שיקפיד לבחור באדריכל מקצועי ומנוסה, אשר מחזיק ברשותו את הכלים והכישורים להענקת השירות הטוב ביותר.  

השיקולים בבחירת אדריכלים בתל אביב

לפני הכול חשוב לראות תיק עבודות ולהרגיש שזהו הסגנון המדבר אל ליבכם, ושבו הייתם רוצים לראות את ביתכם או את העסק העתידי שלכם מתוכנן ומעוצב. כמו בכל תחום מקצועי, חשוב לדעת מהי השכלתו המקצועית של האדם, היכן רכש אותה, היכן התמחה וכמה שנות ניסיון ופרויקטים מוצלחים באמתחתו.

שנית חשוב להבין כי תפקידו של האדריכל הוא גם תפקיד ניהולי ממדרגה ראשונה. עליו לפקח, ללוות באופן צמוד, לתאם ולקשר בין כל הקבלנים ואנשי המקצוע תוך שימת לב מרבית לעמידה בלוחות הזמנים ובתקציב. לכן היכולות התכנוניות, הניהוליות והביצועיות הן בעלות חשיבות גבוהה ביותר בתפקודו של האדריכל וביכולתו להביא את הפרויקט אל קו הסיום המוצלח.

בנוסף לכך, תהליך של תכנון ועיצוב בית או בית עסק, הוא תהליך אינטנסיבי  המצריך עבודה משותפת ומאומצת, ולכן חשוב מאוד לבחור באדם שהעבודה המשותפת עמו נוחה ונעימה לכם. תקשורת פתוחה, זורמת וטובה מהווה תמיד בסיס להצלחה בכל פרויקט, ובטח בפרויקט בתחום האדריכלות.

חלום הופך למציאות

כאשר האדריכל משכיל להקשיב באופן רגיש לצרכיו של הלקוח ומשתדל בכל שלב להביאם לידי ביטוי ולממשם בנכס, זוהי הערובה הראשונית להצלחה. תפקידו של האדריכל הוא לזהות כיצד להתאים את הנכס לרצונותיהם, לאופיים הייחודי ולאורח חייהם של הלקוחות כך שישרת אותם באופן מקסימלי ויהיה עבורם המקום הנעים והטוב ביותר לחיות בו. השילוב בין אסתטיקה לפונקציונליות הוא המתח התמידי בכל פרויקט אדריכלי.

אדריכלים בתל אביב מבצעים לאור זאת את כל השיקולים בפרויקט. החל מתכנון החלל והקשר בין חללי המשנה, דרך תכנון התאורה ביום ובלילה, זרימת האור והאוויר במהלך היום ותאורה נכונה ונעימה בשעות הערב ועד להלבשת הבית, אבזור ובחירה מדויקת של כל הפרטים היוצרים את השלם.

מחפשים אדריכל בתל אביב?

אם גם אתם תרים אחר אדריכלים בתל אביב וכמובן, מבקשים לא להתפשר על פחות מהאדריכל המקצועי והמנוסה ביותר האפשרי, אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם אסף סולומון – אדריכל ומעצב פנים. אסף הינו אדריכל מקצועי, בעל ניסיון רב שנים ורזומה מפואר אשר כולל מגוון רחב של פרויקטים בארץ ובחו"ל וכיום הוא נחשב לאחד מאותם אדריכלים בתל אביב מובילים ומבוקשים.

אדריכלים בתל אביב אסף סולומון

אדריכלים מובילים בתל אביב

אדריכלים בתל אביב מספקים שירותים שונים ללקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות ועוד. השירות החשוב והמבוקש ביותר הינו תכנון מבנה או בית חדשים. במקרים אחרים, גם תכנית לשיפוצים כלליים שאף מחייבים הריסת קירות ובניית אחרים. בכל תכנון כזה הם ירצו לייצור מרחב מגורים נוח ובטוח, פונקציונלי אבל גם בעל מראה המייחד אותו. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה וניתן לקבל ממנו מידע רב.

אדריכלים  מומלצים בתל אביב – יצירתיים ובעלי ראיה כוללת

אדריכלים בתל אביב חייבים להיות בעל ראייה כוללת אבל גם כאלו היודעים ומתעקשים לרדת לפרטים הקטנים. שני אלו לצד יצירתיות, יכולת למצוא תכנון נכון בסיטואציות מעט מורכבות מסייעות לייצור תכנית מושלמת שתישא חן בעיני הלקוחות. הדבר אינו פשוט מאחר ועליהם להתחשב באלמנטים ובפרמטרים רבים. כך, מיקום הבית ביחס לסביבה, גודל המגרש וצורתו, השיפועים, רוחות השמים וכיוון השמש ועוד. מעבר לנתונים בסיסיים אלו עליהם להתחשב בצרכי בעלי הבית, רצונותיהם, טעמם האישי ועוד. את כל הנתונים האלו עליהם לשקלל בתוך קו העיצוב אשר ייבחר על ידי מזמיני השירות. הוא ימתח לכל אורך ורוחב הבית עם שינויים נדרשים לסלון, למטבח, לחדרי השינה ולאזורים אחרים. ייעשה שימוש בחומרים כמו עץ, מתכת, אבן, זכוכית, בד, קש ואחרים אשר ישולבו על גווניהם השונים בכל החלל לטובת יצירת הרמוניה נהדרת.

תהליך מורכב

תהליך התכנון הינו מורכב ומתחיל בפגישת הכרות בה יקבל האדריכל את תוכניות השטח ויוסבר לו על הצרכים והרצונות. ייעשה תיאום ציפיות ותוגש תכנית ראשונית אשר תעבור לאחר מכן שינויים עד לקבלת האחרונה. היא תוגש לאישור ואז הפרויקט יוצא לדרך. האדריכל מלווה את הבניה ומפקח עליה, ובנוסף, מסייע בבחירת אריחים, כלים סניטריים, ריהוט וכיוצא בזה.

תכנון מקיף וכולל

אסף סולומון הינו אדריכל מורשה אשר פועל בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים שנים רבות, וליווה, ייעץ ותכנן אין ספור פרויקטים מרהיבים ללקוחות פרטיים ועסקיים אשר ממליצים עליו. אסף, אשר דוגל במתן שירות מקצועי, אדיב, זמין ומכיל ישמח לסייע גם לכם ליהנות מעיצוב הפנים המושלם לנכס שברשותכם. מעוניינים בפרטים נוספים? פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם על מנת לקבוע פגישה ראשונית.

אדריכלים מובילים בתל אביב

משרד אדריכלים בתל אביב

משרד אדריכלים בתל אביב מספק שירותים ללקוחות פרטיים, לעסקים כולל בתי מלון, למוסדות ועוד. הוא מתמחה בתכנון מבנים מסוגים שונים על פי בקשות הלקוחות. התכנון נעשה למבנים חדשים וגם למבנים בהם נדרש שיפוץ כולל ומקיף. כל פרויקט הינו רב שלבים והאדריכל ילווה אותו לכל אורכו – עד לסיומו. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה בעוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

משרד אדריכלים בתל אביב – בעל תשתית מקצועית מעולה

משרד אדריכלים בתל אביב כולל אדריכלים מנוסים, מערכות מחשוב, תוכנות המיועדות לתכנון כולל הגשתן בתלת ממד ועוד. כל האלמנטים הללו חשובים למתכננים אבל גם יספקו מידע ללקוח שלא תמיד מצליח לראות מבעוד מועד את המראה הסופי. ההדמיה ממחישה לו זאת היטב. תכנון נכון מייצר סביבת מגורים ושהייה נוחה ובטוחה לצד פונקציונליות רבה. בנוסף, היא אמורה לייצור מראה מבנה נאה המושך את העין. על מנת ליצור את השילוב הנדרש של כל אלו חייב האדריכל להיות בעל מעוף ודמיון, יכולת לראות תמונה כוללת אך גם יכולת לרדת לפרטים הקטנים ביותר. אלו הם אשר עושים את החיים לנוחים ופשוטים. ייעשה שימוש בחומרים כמו עץ, אבן, מתכת, זכוכית, בד, קש חרס ועוד כולם יכולים להשתלב אלו באלו בצורה הומוגנית הודות לבחירת מרקם וצבעים נכונה. כך בדרך ליצירת מרחב הרמוני בעל אווירה נעימה.

תהליך מורכב

התהליך הינו מורכב וראשיתו בקבלת תוכנית של השטח או המבנה שמיועד לשיפוץ. בנוסף, יבין האדריכל לצרכי ורצונות הלקוחות. ילמד על קו העיצוב המוצא חן בעיניהם ועוד. הוא יתחשב במיקום המגרש, צורתו, גודל הבית הרצוי, כיוון רוחות השמים, הנוף הנשקף ועוד וישקלל כל אלו ונתונים אחרים וישלבם בתוך התוכנית.

ביצוע מושלם

אסף סולומון הוא מעצב פנים מקצועי ואדריכל מורשה אשר עוסק בתחום שנים רבות וליווה אלפי לקוחות בהליכי תכנון ועיצוב חלל הנכס שברשותם, בין אם מדובר על חלל מסחרי, ציבורי או פרטי. רבים מלקוחותיו יעידו כי העבודה שאסף מבצע מקצועית, קשובה ויעילה, וכי ומומלץ לקבל ממנו שירותים. אסף בעל ידע רב וניסיון עשיר שנצבר לאורך שנות עבודה רבות, כמו גם השתלמויות מקצועיות והתמחות מאומצת.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí