אבני דרך, בדרך אל עיצוב פנים דירות יוקרה

לקנות דירה יקרה, זה עדיין לא אומר שיש להם דירה שמעוצבת בצורה יוקרתית, הרצויה לכם. אם אתם רוצים להשיג תוצאות מושמות, של עיצוב פנים דירות יוקרה, קבלו את אבני הדרך, בדרך לתוצאה הנכונה.

תיאום ציפיות – אסור לדלג על כך

אדריכלים, מעצבי פנים, לא משנה עד כמה הם טובים, הם לעולם לא יכולים לקרוא מחשבות. אפילו מי ששולט היטב בכל הטרנדים בעולם או עוסק עשר או עשרים שנה בתחום של עיצוב פנים דירות יוקרה לא ידע מה אתם רוצים או צריכים, בלי תקשורת בהירה. אל תתרשמו אך ורק מאדריכל שמדבר במילים גבוהות, התרשמו מאדריכל ששואל אתכם שאלות ורוצה להבין מה אתם אוהבים, מהו הסגנון המרהיב בעיניכם, מהם הצרכים שלכם.

עיצוב פנים דירות יוקרה עם השראה

אדריכלים יכולים להיות יצירתיים ובעלי חזון, אבל עיצוב פנים יוקרתי נשען על עוד כמה מרכיבים. מרכיב חשוב הוא השראה, אבל השראה לא רק מצידו של האדריכל או מעצב הפנים, טוב ככל שיהיה. כדאי מאוד שגם אתם תהיו מעורבים בתהליך, ותוכלו לשאוב השראה ורעיונות בדרכים שונות. תוכלו לבקש מהאדריכל צילומים מתוך פרויקטים קודמים שלו. תוכלו לבדוק בכתבות שבהם אדריכלים ידועים מציגים פרויקטים בצירוף צילומים ו/או שרטוטים. אפשר גם לבקר בתערוכות אדריכלות ועיצוב פנים. ההשראה תעזור לכם להרגיש מה מתאים לכם יותר ומה מתאים לכם פחות.

עיצוב פנים יוקרתי וחשיבה קדימה

בשלבים שבהם מתחילים לבדוק סקיצות, להגדיר אפשרויות או לראות הדמיות, כדאי להיעזר בעוד כלל חשוב. את תדמיינו את עצמכם כפי שאתם כיום, בתוך דירת חלומותיכם היוקרתית. חשבו על עצמכם גם בשנים הקרובות. הביאו בחשבון שהעיצוב ילווה אתכם הלאה, אל שלבים נוספים בחיים. כאשר תתייחסו לא רק להווה אלא גם לימים שעוד יבואו תקבלו עיצוב פנים דירות יוקרה שמתאים בדיוק בשבילכם. עיצוב מרהיב אך גם פונקציונלי. עיצוב ששואב הרבה השראה מרעיונות טובים, אך מתרחק מקיטש או מטרנדים שעשויים להימאס עליכם בתוך זמן קצר. מחפשים שירותי אדריכלות לעיצוב יוקרתי? אסף סולומן אדריכלות ועיצוב בשבילכם.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí