עיצוב בתי מלון

עיצוב בתי מלון בישראל

עיצוב בתי מלון נדרש עבור מיזמי תיירות חדשים, אך גם לאחרים הזקוקים לריענון והתחדשות וכדומה. הוא מתוכנן על פי צרכי ורצונות הבעלים, על פי אלמנטים אחרים הקשורים לסביבה בה הם מוקמים ועוד. הרצון והצורך הוא לייצר חווית שהייה ולינה מוצלחת ואיכותית למבקרים. הדגש הוא על מראה נאה לצד נוחות ופונקציונליות. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה העוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

עיצוב פנים בתי מלון על פי קונספט

עיצוב בתי מלון נעשה עם מחשבה על הלקוח ועל התחרות הקיימת בתחום. הרצון הוא להכניס לתוך המשוואה את החידושים החשובים בתחום, את אלו המעניקים למבלים שהות נעימה ולעובדים את היכולת לספק שירות ברמה גבוהה. בנוסף לכל אלו, יש לשמוע מבעלי המלון על החזון שלהם לקבל מושג על הסיפור שיש מאחרי הרעיון בהקמתו, לבדוק את מיקומו בהתאמה לאזור, לקבל מידע על קהל היעד וכדומה. מלון על חוף ים לא יהיה דומה בקונספט למלון הממוקם בעיר מתוירת, ובטח, לא כמו מלון הממוקם באזורים כפריים. על פי הנתונים הללו יוחלט על המתקנים אשר יהיו בו, על סוג השירות ועוד.

תהליך התכנון והביצוע

התכנון מתחיל בפגישות ממושכות עם היזמים על מנת להבין את הצרכים וללמוד על הסגנון וקו העיצוב אותו הם מבקשים. לאחר מכן תוכן סקיצה ראשונית ובעקבותיה תיקונים והתאמות חיוניות. האדריכל יעשה שימוש  בסוגי חומרים המשתלבים היטב ביניהם: עץ, מתכת, זכוכית, בד, חרס, פלסטיק משובח, קש ועוד. קו העיצוב השולט יוביל לאורך כל חללי המלון החל מהלובי דרך האולמות השונים, החדרים, הסביבה החיצונית ועוד. כמובן, עם שינויים נדרשים לחדרים המיועדים למטרות שונות. התכנון כולל סוגי חדרים, מתקנים חיצוניים, ריהוט ופריטים אחרים.

תכנון ברמה גבוהה

אסף סולומון הינו אדריכל מורשה ומעצב פנים מוסמך, אשר לקוחותיו ממליצים בחום על שירותי התכנון והעיצוב שלו. השירותים של אסף סולומון כוללים ליווי אישי לכל אורך הדרך, תכנון מקצועי ופיקוח על ביצוע הפרויקט. אסף, אשר למד את התחום שנים רבות ועבר אין ספור השתלמויות מקצועיות, פועל ללא חת על מנת להביא ללקוחותיו את הפתרונות הטובים ביותר בעבור עיצוב ביתם.

עיצוב חדרי מלון

עיצוב חדרי מלון נעשה בהתאמה לצרכי המלון, לקונספט המוביל בו ועל פי אלמנטים נוספים. בעלי המלון מכתיבים את סוג החדרים, ולרוב, על פי קהל היעד. כמובן, שמיקום המלון קובע רבות לגבי סוג האוכלוסייה המגיעה אליו. האתגר הוא לשלב בין פונקציונאליות ונוחות לבין מראה נאה המושך את העין והלב. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה העוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

עיצוב חדרי בתי מלון בגדלים שונים

עיצוב חדרי מלון נעשה בהתאמה לגודל החדר ורמת האירוח בו. ניתן למצוא חדרים רגילים לזוגות, חדרי סופריור, חדרים למשפחות, סוויטות ועוד. רמת העיצוב נקבעת על פי על פי המיקום, צרכי הלנים בו ועוד. בכל מקרה, ייבחר קו עיצוב מוביל למלון עצמו והוא ישפיע גם על העיצוב של החדרים עצמם. כך, לגבי סוג הריצוף או החיפוי, החלונות, צבעי הקירות, הריהוט ועוד. בכל חדר תהיה מיטה זוגית נוחה, ובמידת הצורך, מיטות נוספות, חדר מקלחת או אמבטיה ושירותים ואביזרים אחרים לשימוש המתארחים. תהיה הקפדה על השארת מרווח נכון לתנועה וישיבה וכדומה. במלונות מסוימים יהיה מטבח מאובזר ובאחרים אך ורק פינת קפה וכדומה. בכל חדר ייעשה שימוש בחומרים כמו: עץ, מתכת, זכוכית, בד ואחרים המשתלבים ביניהם מבחינת המרקם והצבעים.

תהליך ההקמה

האדריכל מכין תכנית ראשונית לאחר מספר פגישות בהם הוא שומע על חזון הבעלים, מקבל תוכניות ומבין לצרכיו. התוכנית  הראשונה תעבור שינויים מתבקשים בהתאם לסיעור מוחות ולחשיבה הדדית עם הלקוח. עד, שלבסוף, תוגש האחרונה שתובא לקבלת אישור הרשויות. במהלך הבנייה הוא ילווה את הפרויקט עד לסיומו וקבלת המפתח. במהלכו הוא יסייע בבחירת רהיטים, פריטי נוי ואביזרים אחרים המיועדים לחדרים ולמלון עצמו.

שירות מקיף

אסף סולומון הינו אדריכל מורשה ומעצב פנים מקצועי אשר מומלץ לקבל ממנו שירות מקיף בכל הנוגע לעיצוב פנים פרטי ומסחרי. השירות כולל ייעוץ לגבי נושאים שונים, תכנון יצירתי הנותן מענה לקשיים שונים, מחירים נוחים וליווי ככל הנדרש. אסף סולומון בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מהכרת התחום לעומק, מהתמחויות בו, השתלמויות רבות וממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך השנים. אסף ישמח להעמיד את התשתית של משרדו לכל לקוח – חדש או חוזר וותיק.

עיצוב חדרי מלון קטנים

עיצוב חדרי מלון קטנים מהווה אתגר מורכב מסיבות שונות. יש צורך לקחת בחשבון אלמנטים שונים שלעיתים הינם מנוגדים ולדחוס אותם לתוך תכנית מסודרת שתענה על צרכים רבים. הרצון הוא לתכנן אותם במטרה לגרום לשוהים וללנים בהם חווית ביקור ואירוח מעולה. הרצון הוא גם לאפשר לאנשי הצוות מתן שירות מעולה. אסף סולומון הינו אדריכל מורשה העוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

עיצוב חדרי מלון קטנים – פונקציונליות ומראה נאה

עיצוב חדרי מלון קטנים מתחשב במיקום המלונות, בקהל היעד, בחזון של הבעלים, בסיפור ובאלמנטים נוספים. מלונות בוטיק קטנים מועדפים, לרוב, על זוגות ואנשים מבוגרים הרוצים לשהות בהם ללילה ולצאת ליום טיולים. משום כך, יהיה רצון שהחדרים יהיו נוחים ופונקציונאליים, אינטימיים ומעוצבים. יש לכלול בתוכם מיטות נוחות, חדרי אמבטיה תואמים ואת כל האביזרים הנדרשים, אבל להשאיר מרווח נכון לתנועה ומעבר. קווי העיצוב יכולים להיות כפריים, מודרניים, קלסיים, אקלקטיים בהתאם לקו העיצוב המוביל של המלון עצמו. האדריכל המתכנן יעשה שימוש בחומרים שונים כמו עץ, מתכת, זכוכית, בד, חרס, קש ואחרים המשתלבים ביניהם. תהיה מחשבה על ריהוט, גופי תאורה, פריטי נוי, תמונות ואביזרים אחרים הנדרשים בכל חדר. הכול כדי לייצור את האווירה הנעימה שתלווה את האורחים.

תהליך התכנון והבנייה

התהליך מתחיל בפגישה המתקיימת מול בעלי המלון העתיד לקום. במהלכה ילמדו על החזון שלו, צרכיו, רצונותיו, טעמו האישי בכל מה שקשור לקו העצוב וכדומה. לאחר מכן תוגש תכנית ראשונית שתעבור מקצה שינויים ושיפורים בהתאם לחשיבה משותפת וסיעור מוחות הדדי. לאחר ההסכמה על התוכנית היא תועבר לאישור בוועדה המקומית לתכנון ובניה ואז יתחיל שלב הבניה. האדריכל מלווה את הפרויקט ומפקח עליו עד לקבלת המפתח.

תכנון מוקפד ויצירתי

אסף סולומון הינו אדריכל מורשה ומעצב פנים מוסמך ובעל ניסיון, אשר מומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. השירות אותו מציע אסף מקיף את כלל השירותים וכולל ייעוץ, תכנון יצירתי ברמה גבוהה, מחירים נוחים, פיקוח על ביצוע הפרויקט ועוד. האדריכל ומעצב הפנים אסף סולומון בעל ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים והתמחויות, וכן, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך השנים. הוא ישמח להעמיד יכולותיו וכישוריו לכל לקוח.

òéöåá åáðééú àúøéí òéöåá åáðééú àúøéí