גישות שכדאי להכיר בתכנון וילות

בעזרת תשוקה למצוינות ואדריכל מעולה, הוילה שלכם קרובה מתמיד. תכנון וילות בליווי אדריכל מנוסה נועד להשיג את התוצאות הטובות ביותר, בתהליך עבודה מסודר, שקוף, משתף ועדכני. תכנון, סדר, ארגון, הגדת צרכים, הבנת הלקוח, ניתוח עלויות וטעמים, כל אלה דגשים שמסייעים לעבודה נכונה. גישות עדכניות שכדאי להכיר יסייעו לכם להגיע לבית הטוב ביותר, לוילה שתמיד רציתם. זה הזמן שלכם להגשים.

תכנון וילות מתוך מחשבה קדימה

אנשי מקצועי בתחומי האדריכלות ועיצוב הפנים ממליצים לפעול על פי הגישה של תכנון וילות מתוך מחשבה קדימה. אל תתייחסו רק לסגנון החיים הרצוי לכם כיום אלא תנו דעתכם גם לסגנון ולצרכים העתידיים, של השנים שעוד יבואו. תכנון שכזה יחסוך לכם טרחה וכסף רב שכן לא תצטרכו לבצע התאמות מהותיות בהמשך.

חללים פתוחים, הכי מודרני שיש 

תכנון וילה מודרנית הולך ביחד עם עיצוב של חללים פתוחים ורחבי ידיים, ברחבי הבית. קונספט מהסוג הזה אפשר לקדם אפילו כאשר מדובר בבית שחלק מאגפיו מצומצמים בשל מגבלות הנדסיות או אחרות. משחקי אור וצל, שימוש בגופי תאורה, צוהר עילי, חלונות מוגדלים – כל אלה מעלים על נס את התחושה הפתוחה והמפנקת המועדפת כיום. 

משרביות או לא להיות 

עיצוב אוריינטלי מודרני של וילות יכול לשאוב השראה מקלאסיקה מזרח תיכונית שנקלטה למעשה גם באירופה. משרביות יכולות להשתלב בוילה מודרנית בקירות פנים, בקירות חוץ ואף בעיצובי גדרות מיוחדות. אפשרות לא פחות טובה היא להשתמש בקיר זכוכית, לרוב בשילוב עם חצר רחבת ידיים. 

תכנון מונחה מחשב לצד רישומים סטנדרטיים מקצועיים 

דרך טובה להגיע לתיאום ציפיות מוצלח עם האדריכל שלכם היא להיעזר בגרפיקה ממוחשבת חכמה. אפליקציות עדכניות מאפשרת להשלים תכנון וילות או ליצור המחשות תלת ממדיות, מול עיני הלקוח. האדריכל יכול לבצע שינויים שניתן להתרשם מהם גם מבלי לדעת לקרוא שרטוטים. מובן שהתוכניות שיוגשו לאישור וההנחיות לקבלן הביצוע יינתנו על פי הסטנדרט המקובל, עם כל הרישומים הנדרשים. האדריכל אסף סולומן בעל ניסיון עשיר בישראל ובארה"ב עומד לשירותכם.

עיצוב ובניית אתרים עיצוב ובניית אתרים